Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veled felnőttké...

Előfordult már veled felnőttként, hogy nem értél el időben a vécére?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem, remélem nem is fog!
2022. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

1.vagyok ,férfi vagyok

De olyan már volt hogy kapkodva kapcsoltam ki az övemet és a cipzárt hogy ne csurgassak be, mert már annyira szorított és feszült a hólyagom.

2022. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan már volt, hogy akkor jött rám, mikor még a metrón voltam, azt lóhalálában loholtam be melóhelyre, aztán őbarnasága már az ánuszrózsán kívül volt, mikor berontottam a retyóra, az utolsó métereket már úgy tettem meg, mint akinek mozgásszervi bajai vannak, mert akkor már tényleg csak a farpofáimmal tartottam vissza, hogy ne érjen hozzá az alsógatyához, hálisten nem történt meg, rekord idő alatt öv lecsat, gomb ki, gatya le, majd végül a nagycsészébe kiengedve amit ki kell, örömömben felsírtam.
2022. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hasmenésem volt és a busz útfelújítás miatt sokkal lassabban tette meg az utat, mint szokásosan. Az előző válaszhoz hasonló módon rohantam az egyetemen rögtön a vécére.
2022. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hasmenésem volt. Nem bírtam visszatartani. Volt a közelben wc de mire odaértem befostam...
2022. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Beszartál?
2022. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Nem. Az érdekel, hogy másokkal történt e már ilyen.
2022. nov. 26. 16:32
 8/14 anonim válasza:
19%
Habiszti Guszti
2022. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont mikor toltam volna le a gatyám a wc előtt,kijött a jó vizes állagú f..os
2022. nov. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Igen. Nagyszüleimnél voltam látogatóba, és egyúttal a helyi paphoz is ellátogattam. Nem vagyok vallásos, de a "plébi" a család jó barátja. Halászlé volt az ebéd, és istenesen megszórta erőspaprikával. A lényeg, hogy ebéd után a nagyszüleim felé tartva igencsak sürgős lett volna a dolog, ezért a kapu előtt az árkot átlépve/átugorva akartam lerövidíteni az utat. Na, ez lett a vesztem...
2022. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!