Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már nem vagyok, olyan fitt,...

Már nem vagyok, olyan fitt, mint 18 évesen, illetve életunt vagyok. Régen nagyon sok minden érdekelt, szinte mindenről olvastam a neten,de ez mára megváltozott. Néha-néha elolvasom a híreket, és ennyi. Hogyan nyerjem vissza régi önmagam?28/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem leszel már 18 sose, ne sóvárogj lehetetlen iránt. Mások az igényeid, próbálj ki dolgokat, ha magadtól nem jössz rá, mi motivál ebben az életszakaszban.
2022. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ezek szakaszok az életben, most ez van, ilyen időszakodat éled. Biztosan lesz majd máshogy is, lesz majd aktívabb időszakod is és lesz még ennél rosszabb is. Egyszer fent, egyszer lent.

Előre nézz, hátra ne tekintgess.

Család, feleség, gyerekek, háziállat van? Ez mind rengeteg elfoglaltságot ad és nem utolsósorban jó szórakozás is.

2022. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úristen ezekhez én még gyerek vagyok
2022. nov. 26. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért a munkához csak nem vagy gyerek...
2022. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahhoz igen, hogy gyerekem legyen meg feleség
2022. nov. 26. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor máshogy: dolgozol? Azzal elégedett vagy?
2022. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Gyárban dolgozok a szüleim miatt, arra sem voltak képesek, hogy eltartsanak addig ameddig a szakmát megcsinálom
2022. nov. 26. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor itt az idő ezt is pótolni valahogy.


Ha más nem, utánajársz, van-e lehetőség ott tovább lépni valahogy. Egyébként meg munka mellett képzed magad.

Én ilyen idős voltam, amikor munka mellett elkezdtem egy főiskolát.

2022. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akarnék diplomát, de munka mellett nehéz. Jövőre meglesz a pénzügyi és számviteli ügyintéző, de az állítólag egy forintot nem ér
2022. nov. 26. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Két diplomát csináltam nyolcórás munka mellett (mindkettő nagyon nehéz szak). A PhD-t meg két főállás mellett.
2023. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!