Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg tudok változni? Hogyan?

Meg tudok változni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Pár éve még depis voltam, már kijöttem belőle, de még mindig nem vagyok elégedett önmagammal. Szeretnék többet mozogni, az állataimmal foglalkozni és szorgalmasan tanulni. Azaz ilyen akarok lenni. Most sokat gépezek és keveset mozgok, valamint lusta vagyok a tanulásra. Hogyan tudnám magam ennyire megváltoztatni? Már ha lehetséges?

2016. nov. 6. 12:52
 1/1 anonim válasza:
Ez mind fejben dől el. Tenned kell ezekért. Gépezés helyett próbálj meg kimozdulni. Keress valakit, egy barátot, egy családtagot, aki szívesen sportolna vagy sportol, és vágjatok bele együtt. Sokkal könnyebb úgy elkezdeni bármit sportolni, ha nem egyedül kezded. A tanulásra pedig szinte mindenki lusta. Én is lusta voltam, amíg ki nem tűztem magam elé egy célt, amit el szeretnék érni az életben, és az inspirál. Te is tedd ezt. Tűzz ki magad elé egy célt vagy akár többet, és hidd el sokkal könnyebb lesz rávenni magad a tanulásra.
2016. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!