Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatnak hívják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatnak hívják azt amire vágyom?

Figyelt kérdés
Nem szerelmi kapcsolat, de nem kizárólag szexkapcsolat, szeretjük egymást valamelyest de nem a a deep love hogy megpusztulunk egymás nélkül. Beszélgetünk időnként, felmegyünk egymáshoz dugni aztán mindenki éli a saját kis életét, nincs összeköltözés stb. Ezt hívják barátság extrákkalnak?
2022. nov. 26. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Igen úgy hívják. Hát én mindenre vágynék, de pont ilyenre nem! 😀
2022. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én igényelném a szexualitást, meg a szeretgetést néha, de kapcsolatra nem vágyom.
2022. nov. 26. 23:33
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
54%
Nehéz ilyen barátot találni de nem lehetetlen. A legtöbben beérik a barátok társaságával és mellette egy-egy futó kalanddal. Ált a nem túl jó házasságban élő emberek kaphatóak egy kis flörtre különösebb elvárások nélkül, de ha rendszeressé válik a viszony ki tudja kiből mit vállt ki idővel ritka az, hogy mindegyik félből csak barátságot. Az a helyzet, hogy túl sok az elvárásod és nehéz rátalálni arra aki ebben önzetlen partnered és barátod lehetne hosszabb távon. Általában nem működik sokáig, v ha igen akkor szerelem, féltékenység lesz a vége valaki részéről előbb.utóbb. Nagyon durva vége is lehet egy ilyen kapcsolatnak, pont az ellenkezője annak amire vágysz. Éltem így egy ideig de végig hazudtam, még magamnak is, szerettem a nőt de beletörődtem a szerető és barát szerepbe. Szenvedtem a féltékenységtől, inni kezdtem, majdnem ráment minden, nem egyszerű dolgok ezek. Akkor már inkább egy futó kaland elvárások nélkül.
2022. nov. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Úgy hívják, hogy "mingli".
2022. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!