Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a legbiztosabb,jellemzőbb...

Mik a legbiztosabb,jellemzőbb "jelei" ha egy nő féltékeny vagy írígy egy másikra?

Figyelt kérdés
Mármint,mi az a konklúzió ,amiből tutira le lehet szűrni ? Előre is köszönöm szépen a normális segítséget ! :)
2022. nov. 27. 13:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Nekem volt egy barátnőm. Volt. 😁 Hosszú idő után szépen elkoptattam a barátságot. Csinált olyat például, hogy amikor nálam volt a barátom, aki külföldön dolgozott és nagyon ritkán találkoztunk, de én nagyon szerelmes voltam, elvágódott kivágott felsőben, kisminkelve, magassarkúban, és lepuszilta meg beült közénk... Mindezt azután, hogy szépen megmondtam neki, ne jöjjön, most nem barátnőzni akarok, hanem a pasimmal lenni. Aztán pár évvel később, ismerkedtem egy sráccal, gondolom neki is bejött. Az első randi után összeültünk hárman barátnők és meséltem, a másik barátnőm érdeklődve hallgatta, ő meg mintha nem is érdekelné, terelte a témát. Aztán volt egy olyan, amikor megdícsértem, hogy szép lett a szobája, erre flegmán odavágta, hogy oké, igaz az övé nem laminált padlós, de ez is valami...

Jah, meg egyszer az jutott eszébe, hogy egy buliban lesmárolná az én exem az ő exe előtt, és így tenné az exét féltékennyé, én már úgyse szeretem... XD

Az írígy emberen látszik, hogy írígy, hidd el 😁

2022. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Szintén volt barátnő példáival felvázolva :D

Egyszerűen mindenből versenyt csinált. Ha valaki megdicsérte a ruhám, vagy épp kihúzófilcem (😅), tuti, hogy x napon belül neki is vagy ugyanolyanja, vagy hasonlója volt. Ha tanár órán megdicsért, plusz pontot adott, vagy akár házira, akkor vagy az orra alatt tett erre megjegyzést, vagy elérte, hogy ő is kapjon valamit.

Amikor kiemelték a dolgozatom, vagy versenyeredményem, előfordult, hogy arcokat vágott, szemet forgatott, de olyan is volt, hogy saját magát dicsérte úgy, hogy közben az elért dolgomat húzta le. Az volt a legdurvább, amikor sportbalesetem volt, a műtét karnyújtásnyira és arról próbált győzködni, hogy az semmi, ami velem van. Bezzeg neki x éve milyen durva volt!

Suli végére lettek másik osztályokból is barátaim, velük is párszor beszéltünk órák közt/után, együtt mentünk fakultációra, vagy épp másik osztálytárssal beszéltük át a szünetet, akkor biztos, hogy megjegyzéssel várt.

Eleinte ilyen kis óvatos, ártatlannak tűnő megjegyzésekkel kezdődött, aztán hirtelen váltott és lett ilyen.

2022. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!