Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne barátom nem lennék...

Ha lenne barátom nem lennék magányos?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül èrzem magam. Hétköznap alig tudok kivel beszèlni mert a barátnőim nem èrnek rá. Napokkal kèsőbb írnak csak vissza. Nekik mind van barátjuk. Arra gondoltam keresek új barátnőket de olyan nehèz..Próbáltam a neten,szemèlyesen de semmi.

Megcsinálom a házimunkát, netezek, filmet nèzek stb

De már ezek sem kötnek le.

Ez az idő is hozzátesz a rossz hangulatomhoz.


31/N


2022. nov. 27. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó ha van kivel beszélned. A nem ér rá általában csak kifogás, azért egy nap egyszer-kétszer lehetne írni. Újakat pedig nehéz szerezni, mert ők is hasonlóan gondolják már.
2022. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Részben ismerem az érzést, bár férfiként. A haverok, barátok többsége párkapcsolatban, házasságban. Némelyik családos. Én mostanában kezdtem új életet és nagyon sok célom van. Ritkán érzem magam egyedül. Viszont amíg magaddal nem vagy rendben, egy párkapcsolat sem segítene érdemben. Ha van kedved, szívesen beszélgetek. 31/F
2022. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt képtelenség előre megmondani! Ez a barátodtól is függne! F.
2022. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú, de magamra ismertem most! 22 vagyok, szakasztott ugyanígy érzek. A barátnőimnek sincs rám idejük, újakat pedig piszok nehéz találni, akikkel meg is van az összhang. Pont a napokban fogalmaztam meg, hogy napközben tök jól elvagyok, állandóan emberek közt egyetem miatt, de buszon utazva, majd hazasétálva, illetve itthon, piszok egyedül vagyok/érzem magam, nincs kivel beszélnem, pedig lenne rá igényem. Szüleimet imádom, de nem lehet velük ilyen tipikus fiatalos dolgokról beszélni. Annyira örülnék, ha lenne már valaki pedig :c (személyes ismeretségből)


Ne haragudj, hogy érdemben nem tudtam segíteni, írni. De remélem, hogy hamarosan jobbra fordul minden és lesz majd barátod. Addig is, kitartást!🤍

2022. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!