Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek Messengeren az...

Miért ilyenek Messengeren az emberek?

Figyelt kérdés
Hogy kérdezek mondjuk hármat egymás után és csak az utolsó kérdésre válaszolnak
2022. nov. 28. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ilyenek Messengeren az emberek?


Hogy egyszerre hármat kérdeznek, nem csak egyet.

2022. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi a baj a több kérdéssel egyszerre?
2022. nov. 28. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt "nem a messenger határozza meg", hogy "ilyenek".

Kérdezz úgy, hogy pl. megvárod míg az adott kérdés megválaszoláűsra kerül, utána kérdezed a következőt (de ne vidd túlzásba, mert idegesítő lehet).

Egyébként lehet azért olyanok, mert a figyelmük elkalandozik stb. Azonnali üzenetküldőknél adott esetben "sokfelé kell figyelni" stb.

2022. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

"Mi a baj a több kérdéssel egyszerre?"

. Hát, az, hogy ha az ember, főleg ha párhuzamosan több emberrel beszél, akkor csak kapkodva olvas.

2022. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Psycho ***** válasza:

Ezt nevezem cleverbot effektusnak. Ha valaki beszélgetett már a cleverbottal (google jóbarát), akkor érti mire gondolok.


Egyébként ez jó kérdés, még nem jöttem rá a válaszra. Talán az, hogy felületesen messengereznek? Mindig csak az utolsót olvassa el? Tudja fene.


Én már megszoktam, hogy röviden, tömören fogalmazzak, és egyszerre csak egy kérdést tegyek fel.

2022. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt bírom amikor valaki hirdet valamit. Mondjuk díszhalat. Ráírok hogy hello, van-e még, mennyibe kerülnek?

Válasz; hello.

Ennyi. Egy kérdésre se válaszol, csak köszön..de minek?

2022. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez már velem is megtörtént, egy lánnyal.
2022. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem ilyen,mindig csak az utolsó kérdésre válaszol.Engem is zavarni szokott.Én mindig válaszolok az összes kérdésre,sorjában.
2022. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!