Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek albérletre...

Hogyan szerezzek albérletre pénzt?

Figyelt kérdés

A minimumot keresem,25 év alatti vagyok,ez nettó 200.

De már ideggörcs vagyok otthon.

Nem bírom tovább.

Készen állnék bármilyen más extra kiegészítő tevékenységre,amivel lehet annyi pénzt keresni,hogy ne dobjon padlóra egy 120 ezer+rezsi kifizetése.

Persze igyekszek találni olcsóbbat,de csak abból lehet válogatni ami van.

Egy biztos pénzforrásra gondoltam,lehet az bármi ha havonta behoz egy kis extrát.

Az ismerősi körömben sincs mindennap szükség segítségre,így robotolni sem tudok minden hónapban kicsit.

A feketén dolgoznék,de kiderülne az is földhöz vágna.

Bármilyen választ vagy tanácsot szívesen meghallgatok.

Persze ízléses határig,azok akik trollkodnak vagy olyasmit írnának hogy állj ki az utca szélére azok kerüljék el ezt a kérdést.(mert vannak ilyenek)

Meg lehetőleg az oldalt is.


2022. nov. 28. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Lány vagy?
2022. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Keress egy lakótársat.
2022. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Bérelj szobát. Problem solved.


Én ismerek egy húszas évei elején járó csajt, konkrétan egy nyugdíjas bácsi házában bérel 1 szobát. Csak aludni jár oda kb., napközben dolgozik (banki alkalmazott), és nem havi 120-ért bérli.

2022. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak szobát bérelj
2022. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

1. Ne lakj egyedül.

lakótárs, parner, szülő, koli stb. Vannak opciók.


2. Legyen hosszútávú célod jobban fizető fix állást keresni. (Valószínűleg ehhez képezned kell magad, ami nem 2 fillér, de jó befektetés)


3. Addig keress alkalmi jobban fizető munkákat, vagy menj küldföldre Au-pair-nek és közben végezz el valami képzést, akár online.


4. Találd ki mi érdekel, mivel szeretnél foglalkozni és igyekezz elmélyülni benne

2022. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Futárkodás, hostesskedés, statisztának elmenni tévéhez, filmekhez, elég sok részmunkaidős másodállás lehetőség van. Nyári időszakban szabi alatt rendzvényeken dolgozni.


Persze a minimálbér + saját albérlet egyedül soha nem jó kombináció, valamelyiken változtatni kéne.

2022. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Parancsolj. Egyik se 120 ezer. Nem írtad hol kell, ez Pest, vidéken gondolom ennél is olcsóbb.

2022. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Gyere Pestre itt a 25 alattiak netto 450-et kapnak
2022. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Videki vagy? Sztem berelj szobat v vkivel allj ossze. Mindenki ezt csinalja aki szarul keres
2022. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg plazma adás?Oké,nem sokat ad,de az is valami!

Esetleg próbálj ki valami kreatív dolgot,készíts díszeket, bármit és hirdesd meg,hogy csinálsz ilyesmiket aki kér!

2022. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!