Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha inkább a képzeletemben...

Ha inkább a képzeletemben élek, a valódi életemnek már semmi értelme?

Figyelt kérdés

Sokszor fantáziálok. Napi több órán át, sokszor megszakítás nélkül. Munkahelyen, otthon, elalvás előtt, ébredés után. Ha az alvást nem számítjuk, azt hiszem többet vagyok a saját kis világomban, mint a való világban.

Nem tudom ez baj e, vagy sem, de nem akarom abbahagyni. Viszont felmerült bennem, hogy így mégis mi a franc értelme van az életemnek?

Biztosan lesz olyan észrevétel, hogy váltsam valóra, amit elképzelek, de az többnyire lehetetlen - mármint emberileg, racionálisan.

Illetve több regényt is írok, nem "vész el" a kreativitásom.



2022. nov. 30. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, hogy tudsz írni és hogy van munkád. Én már minden ébren töltött órámat az álomvilágomban töltöm, de képtelen vagyok írni, a való életem meg lerohad.
2022. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az, ez az élet egy fos. Halál után találkozhatsz az álomvilágoddal, jobb esetben.
2022. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem is számítottam rá, hogy lesznek, akik nem néznek le ez miatt. Nagyon kedvesek vagytok.
2022. nov. 30. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is sokat fantáziálok, főleg munkahelyen, hogy eltudjam viselni a lélekölő, monoton munkám.

Általában arról, hogy a Star Wars világában élek, sötét oldali erőhasználó vagyok, és a császári trónért küzdök.

2022. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is sokszor képzelek el sztorikat. Buszon zene hallgatás közben, itthon. Nem mondanám a valódi életem értelmetlennek, ez afajta kikapcsolódás.
2022. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Enis igy vagyok vele, az élet egy szar
2022. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy egy melankolikus művész lélek vagy.

Azért próbáld meg értékelni ami adatott neked minden téren. :)

2022. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ki lehet cserélni a negatív gondolatokat pozitívra.
2022. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat fantáziálok mostanában. Jó egy kicsit elvonulni fejben máshova, mint a valóság. Olvasni és sorozatozni szoktam mellette. Most fejeztem be a Wednesday című sorit. Nagyon élveztem minden percét. 🥰
2022. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg h a fejedben van attol meg lehet valosag. Hiszen a gondolataid a te valosagod, es lenyegtelen h azt a kulvilag lekepezesebol vagy a fantaziad szulemenyekent eled at.
2022. dec. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!