Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első csók, megtettétek volna?

Első csók, megtettétek volna?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam, mikor mind a ketten 6 évesek voltak. Búcsúzásnál megakart csókolni, mikor barátok voltunk csak. Én ledermedtem és annyit mondtam nem akarom.


Jól tettem? Vagy lehetett volna az első gyereki csókom?



2022. dec. 1. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%

Ez nem akarás kérdése, nyilvánvóan nem vagy közelében sem a 17 évnek.

12?

2022. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem miért kérdezed. Kihagyott lehetőségnek érzed.

Nézd, 17 évesen semmiről sem vagy lekésve. Még sok udvarlód lesz és legalább annyi csók is velük együtt.

Ha pedig csak unalmadban tetted fel a kérdést, mögöttes tartalok nélkül, szerintem jól tetted, hogy nem engedted. Ha akkor és ott nem akartad, nem is lett volna érdemes.

2022. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

😒

Nevetséges vagy. Egyetlen kérdést tettem fel, te megy azt szűröd le az egészből, hogy 12 vagyok. Jesszus… :D


Miből gondolod, hogy nem vagyok 17?

2022. dec. 1. 22:32
 14/18 A kérdező kommentje:
12.: Igazából azért tettem fel, hogy megtudjam ti hogyan gondolkodtok. De ahogy látom, ti is vártatok volna. Csak vannak emberek (én nem ilyen vagyok), akik bármit megtesznek, azért, hogy meg legyen az első csókjuk.
2022. dec. 1. 22:34
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, így most biztosan nem hiszel nekem, de nem olyan nagy dolog. Egy rendes csók (ami nem csak egy szájrapuszi) sokaknak még kellemetlen is szokott lenni. Nyálas, béna és elég fura ~ sok esetben. Persze később jobb lesz, de egyébként nem mondanám, hogy olyan hű de felemelő dolog.
2022. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen és épp ezért örülnék, ha nem pld. 19 évesen csókolok majd meg valakit. Nem akarok teljesen tapasztalatlan lenni, viszont elsiettetni se szeretném az egészet. 🤷🏼‍♀️

Remélem majd találok valakit, aki a tapasztalatlanságom/ bénaságom ellenére se koptat le.

2022. dec. 1. 22:46
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az csak szájrapuszi lett volna.Nem hiszem hogy 6 évesen ledugta volna a nyelvét a torkodon😆
2022. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartad megcsókolni, akkor jól tetted, hogy elutasítottad. Én is így tettem volna.
2022. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!