Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyes reakció,ha vki...

Mi a helyes reakció,ha vki akivel lényegében csak köszönő viszonyban vagytok, találkoztok ,de aznap már köszöntetek egymásnak, délután pl elmentek egymás mellett ?

Figyelt kérdés

Ha nem köszönöm csak nézek az szerintem gáz,ha direkt nem nézek rá az szintén ciki.

Mivel tetszik is az illető nem akarok bunkónak sem tűnni.


2022. dec. 2. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
"Szia megint"
2022. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem merül fel benned, hogy a köszönés és a nem ránézés között még vannak fokozatok? Elárulom a nagy titkot: mosoly! Mellesleg ha te vagy a lány, és tetszik neked, de neki nem tetszel te, mert ha így lenne, már jelét adta volna, abból nem lesz semmi.
2022. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem lesz belőle semmi semmi még nem akarom leégetni magam,sem bunkónak tünni
2022. dec. 2. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiúnak illik előre köszönnie, és te annak megfelelően reagálsz.
2022. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Psycho ***** válasza:
100%
Érdemes ezt simán, természetesen kezelni. Én annyival el szoktam intézni, hogy vigyorogva biccentek egyet. Ebben benne van a helyzet iróniájának kommunikálása, és az illendőség része is, hisz köszöntem.
2022. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha ő köszön újra, akkor azért lehet mert elfelejtette, hogy már köszönt?
2022. dec. 2. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejtette el, csak ő nem kérdezte meg a gyakorikérdéseken, hogy mit kell ilyenkor csinálni.
2022. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet csak nem vett észre, nem kell egyből pánikolni, legközelebb köszönj rá aztán ha akkor sem köszön vissza akkor már megvan az esély rá hogy rossz jel, de persze még akkor is fenn áll, hogy csak nem vett észre vagy hasonló.
2023. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Embertol, helyzettol fuggoen lehet szemoldokkel jelzes, biccentes, mosoly, integetes, ujra koszones is.

Oke, ez mas vilag, de Angliaban falun mindenki kedvesen koszon mindenkinek, ha soha az eletben nem latta, akkor is. Vagy kirandulo, setaosvenyen. Es gyakran van Hello again.

2023. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!