Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ahhoz van joga egy étkezdében...

Ahhoz van joga egy étkezdében a tulajdonosnak aki kiszolgál is ott,hogy engem nem szolgál ki azzal az indokkal,hogy nem vagyok neki szimpatikus?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondott, miért nem voltál neki szimpatikus? Mert kétlem, hogy most ott ülsz az étteremben és mi döntsük el, hogy van-e joga?
2022. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Simogatta az arcát,hogy annyira nem szimpatikus az arcom,hogy nem szolgál ki.
2022. dec. 4. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Houston...?


Miért érzem úgy, hogy a történet legalább fele hiányzik...???

2022. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utána kiszolgált a felesége az igaz. Amikor én voltam a soron következő akkor a fal felé fordult,kérdezte tőle a felesége mi a probléma,és mondta neki,hogy nem akar engem kiszolgálni,mert nagyon nem vagyok szimpatikus és közben az arcát simítgatta. Ezután a felesége szolgált ki. Ezután még mentem oda,de csapkodtak amikor ott voltam,meg úgy dobták oda az ételt mint a kutyának. Utána inkább nem mentem többet.
2022. dec. 4. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez valami falusi késdobálós kocsma? :-DDD
2022. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#6 Falusi,de nem kocsma hanem étkezde.
2022. dec. 4. 18:07
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem te is egy ugyanolyan falusi tuskó vagy mint ez a pasi. Már abból is látszik ez,hogy így kezdessz egy mondatot "Hú gecc"
2022. dec. 4. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

És ez miben változtat azon, hogy nem voltál szimpatikus az étterem tulajának? Miért nem voltál az neki?

Hogy én milyen vagyok szerinted, azzal neked van dolgod. Nekem megfelel, hogy tuskónak tartasz.

2022. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jogában áll egy tulajdonosnak, hogy ne szolgáljon ki személyesen, de aki így viszonyul egy fizető vendéghez a vendéglátó iparban, az ne csodálkozzon azon, hogy záros határidőn belül lehúzhatja a rolót.

A vendéglátóiparban háttérbe kell szorítani a szimpátia kérdéskörét, - nem kell felesleges tiszteletköröket futni, de kell tartani egy szintet ahhoz, hogy lehetőleg visszajöjjön a fogyasztó és fizető vendég.

2022. dec. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!