Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember, ha meghal, akkor az...

Az ember, ha meghal, akkor az utolsó, a legfèltettebb titkàt tényleg magával viszi a sìrba? Minden ember úgy hal, hogy h van egy utolsó titka? Mi a titok?

Figyelt kérdés

Eddigi èletetek legnagyobb traumaja?


A legnagyobb penz összeg,amit relatív a leggyorsabban elkoltottetek?( és mire?)


Életettek legerdekesebb napja?



Nektek mik voltak a legek?

A legelső lépéstol , az első csokon át, az első munkaig, és azon túl.

Hány évesen volt a legelső kèp,amit láttátok,amire a mai napig emlékeztek, és mi volt az?


Mi volt a legnagyobb tav amit egyszere lesetaltatok?


Ha az emberek egyszer tényleg "gèpè válnak ", mi lesz utolsó ember tulajdonság amit elveszitenek?


Elkepzeheo,h egyszer "svéd mintara" ,akár több száz, ezer év múlva az emberi tulajdonsagok teljesen eltűnek?

Hisz ha emberek egy utópisztikus világban a tudatosság felé terelik, akkor a korábbi (ős)emberi ösztönök, vagy érzések mint pl.a sírás(nevetés)eletünek?



2022. dec. 10. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Héé, a titkokat ha eláruljuk, azok már nem lesznek titkok.
2022. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

"Eddigi èletetek legnagyobb traumaja?"


Hogy a felnőtt lét nem olyan, mint ahogy azt naív kisgyerekként mondogatták, tanították mások. (Bár most sem mondanám magam érett felnőttnek, sőt, sok családos ember sem "felnőtt" ha az EQ nézzük)


"A legnagyobb penz összeg,amit relatív a leggyorsabban elkoltottetek?( és mire?)"


Több milliós hitelt, hogy kifizessem belőle a másik hitelem azonnal.


"Életettek legerdekesebb napja?"


Nem tudom melyik volt az.

De volt egy-két döntő, amire mások elvárásai miatt nemet mondtam, pedig szerelmes voltam/vagyok a mai napig, az a bizonyos "mi lett volna ha.."

2022. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

"Mi volt a legnagyobb tav amit egyszere lesetaltatok?"


Kb. 50 km, de nem egyszerre, néha megálltunk pihenni. Egyszerre megállás nélkül 25 km volt


Azért minden kérdésedre nem szeretnék válaszolni, hosszú lenne, unalmas

2022. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Ez olyan dolog amire azt lehet mondani, hogy vagy igen, vagy nem.


Nem fogom leírni, hogy mi volt életem legnagyobb traumája.


Nem nagyon emlékszem ilyenekre, hogy legérdekesebb nap, meg stb.. szóval én nem tartom számon. Azt se tudnám megmondani, hogy mi volt a legjobb nap, a legrosszabbat talán igen.



"Mi volt a legnagyobb tav amit egyszere lesetaltatok?"


Egy nap alatt volt és az 25km.



Egyébként a legtöbb esetben kihullanak a csontvázak, ha valaki meghal.

2022. dec. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!