Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért kezdenek...

Egyes emberek miért kezdenek el automatikusan lapozgatni a telefonom galériájában, amikor egyetlen egy képet akarok megmutatni nekik?

Figyelt kérdés

Egyrészt kiveszik a telefont a kezemből, amit talán még valahol meg is értek, hiszen ő tudja milyen szögből látja rendesen a képernyőt, de aztán automatikusan elkezd lapozgatni akkor is, ha azt mondom, hogy ne lapozzon, mert csak ez az egy kép van az adott dologról.

Ezt szüleim, barátaim egyaránt csinálják, ami nem akkora baj, hiszen semmi olyan nincs a telefonomon, ami zavarna, ha ők látják, viszont előfordult már férjem haverjaival is, hogy elkezdték lapozgatni, ami viszont már igenis zavart, mert nagyon nem akarom, hogy pl. a szelfiket, kutyás képeket vagy a közös képeket nézegessék.

Szóval szerintetek miért csinálják ezt? Legalább kérdezne rá, hogy lapozhat-e. Én legalábbis rászoktam, ha nem egyértelmű, hogy szabad-e.


2022. dec. 11. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lol jó kérdés...

Én egy messenger üzenetet mutattam meg így nemrég egy barátomnak, aztán amikor elolvasta, rögtön kilépett a többi üzenetem közé, ahol látta hogy kikkel beszélgetek.

Valami ösztönös reakció lehet, bár hogy milyen ösztön az oka, arról fogalmam sincs.

2022. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók.
2022. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem családtagoktól nem számít bunkóságnak, de mondjuk egy sima ismerőstől igen.
2022. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A családtagom is csak azt nézze meg, amit én meg akarok mutatni! Ez vonatkozik a szüleimre és az uramra is.
2022. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Családtagoktól szerintem se olyan gáz.
2022. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek elkerülésére a megmutatni szánt képet egy olyan mappába szoktam tenni, amiben csak az van. De van aki miután elkezd lapozgatni és nem talál mást, fel van háborodva, hogy miért nincs több kép...
2022. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam kiadni akezemből atelefont. Ha képet mutatok valakinek, az orra elé dugom. de nem adom át. Kíváncsiak, bunkók.
2022. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy tételt mutattam valakinek a névjegyzékemben, aztán mielőtt visszaadta volna, alaposan végigpörgette az egész telefonkönyvem. Mert egy féreg.
2022. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de tényleg elég gáz. Még a suliban volt egy olyan, hogy egy osztálytársam kikapta a kezemből a telefonomat, merthogy neki most meg kell néznie a Facebookját és az enyémen akart bejelentkezni. Erre visszavettem a telefont és mondtam, hogy ne vedd már ki a kezemből. Erre 3 másik ember elkezdett ott szidni, hogy milyen bolond vagyok úgyhogy ma nem szólnak hozzám... Na ez mi... :D
2022. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!