Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek ezt a hűvös,...

Szeretitek ezt a hűvös, szeles, esős időt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%
A hideg olyan tüneteket produkál, mint amikor valaki fél.
2022. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Van az a hűvös-szeles idő amit szeretek amikor 10-15 fok felett marad az idő ősszel. De ezt a hideget igazából rühellem.


Régen a nyarat nem szerettem, mert azt éreztem nem bírja a szervezetem. De most a hideget jobban utálom. Én szeretek kint lenni, kirándulni, jönni-menni. Ilyenkor meg még az ízületeim is fájnak a hideg miatt.

2022. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk én sokat változtam életem során. Fiatalon, gyerekként imádtam a telet, rossz időt. Örültem, hogy végre nem kell anyámékkal a kertet túrni, nem kell kint lenni. Tudtam játszani, olvasni, TV-t nézni.


Most felnőttként meg inkább jönni-menni szeretek. Utálom ha csak itthon kell ülni. Igaz nem is az a meghitt családi dolog van mint gyerekként, hanem egyedül élek egy panelban.

2022. dec. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem
2022. dec. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

#10, #11:

Beszélj csak a magad nevében. ;)


Amúgy hiába hisztiztek, mert attól nem fog hamarabb elvonulni.

2022. dec. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
Én nem.
2022. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem! Nekem elképzelhetetlen hogy bárki is szereti - és itt nem a télről beszélek, mert a havas téli táj gyönyörű és a hideg ellen fel lehet öltözni.

De nekem elég fura ha valaki ezt a lucskos nedves szeles szürke latyakot szereti.

Minden ruha átnedvesedik, mindenen átfúj a szél, bárhogy öltözök megfagyok kb.


(Arról nem is beszélve hogy mennyi a rezsi.)



Vagy legyen tél mínuszokkal, szép hóval, vagy legyen már tavasz. Ez a mostani idő förtelmes. :D

2022. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, dobbingol (ja, nem.)
2022. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!