Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A májusi eső akkor is aranyat...

A májusi eső akkor is aranyat ér, ha heteken át kb megállás nélkül esik, mellé szél és hűvös idő is társul és szétrohad a termés a sok esőtől?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen,rengeteg aranyat. Az én kertem kb. Fort Knox szinten van.
2021. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Jövőre rizst ültess.
2021. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rohadna meg inkább ez a londoni éghajlat. Az elmúlt években kb hetekkel ezelőtt óta 80-100km-es biciklitúrákra tudtam menni a napos, enyhén szeles, szinte csapadékmentes időben, mostmeg ez a szemét hűvös esős szar van hónapok óta.
2021. máj. 23. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is vicces,hogy még ma is fát vágtam mert fűteni kell. Egy hét múlva június.Érti ezt valaki?
2021. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rohad ki a termés, ez nevelő idő. A most vetett napraforgó és sok más magnak ez az idő kell. Repce virágzásának is jót tesz.

Ha nem értesz a mezőgazdasághoz ne is említsd meg kérdező

2021. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező lehet, hogy eperre zöldborsóra gondolt, aminél ilyenkor már termés szokott lenni, nem azoknál, amik éppen most keltek ki. Nos nálunk az eper és a borsó is virágzik, úgyhogy ez az eső aranyat ér. Az epernél az lehet, hogy nagy méretű víz ízű gyümölcsök lesznek.
2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!