Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nem furcsa ha egy ember...

Az nem furcsa ha egy ember egyszer úgy néz ki mint egy hajléktalan,máskor meg úgy mint egy úriember?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Kettős életet él. ;)
2022. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet a munkája követeli ezt meg tőle.
2022. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%

Szerintem nem furcsa. Van aki nehezen találja meg a hozzá passzoló stílust/ szeretne minél többet kipróbálni, mielőtt egy stílus mellett döntene.

Persze nem tudom a hajléktalan kinézetnél mennyire beszélhetünk stílusról, de sajnos a 21. században egyre többen öltöznek szándékosan így. Persze kényelmes, meg egyedi legalább.

Az elegancia pedig szerintem minden életben valamilyen szinten jelen van, egy-két alkalom ezt megköveteli. Úgyhogy lehet nem feltétlen a kettősség miatt öltözködik így, csak muszáj néha elegánsan kinéznie.

2022. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hajléktalannak kinézni egy stílus?
2022. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki már attól rád fogja hogy hajléktalannak nézel ki mert otthon a 4 fal között mackónadrágban vagy, vagy mert hosszú a hajad.

Vagy mit kell érteni pontosan hajléktalan stílus alatt?

2022. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szakállra is szokták mondani hogy csöves, van akinek már a borosta is az
2022. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rám szokták mondani, hogy úgy nézek ki mint egy hajléktalan.

Mivel most meg vagyok nyiratkozva, így nem, de előtte igen.

Jó pár hónapig nem nyirtam a hajam, szakállam is van.

Ha megyek valahova, pl edzésre vagy haverhoz, akkor úgy megyek ahogy. Hajam össze vissza áll, szakállam sincs megfésülve, úgy öltözök, amit éppen találok.


Viszont ha valahova olyan helyre kell menni, ahol szépen kell kinézni, akkor hajam beállitom, szakállam kifésülöm, kikenem. Stílusosan felöltözöm.


Bár személy szerint nem érdekel mit gondolnak rólam, hogy milyen pólót vettem fel, vagy hogy áll rajtam. Azt nézem hogy kényelmes legyen.

2022. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha teszi az embert!

-Találkoztam már nem egy kikent-kifent farönkkel, szélhámossal, - éppen ezért nem mérvadó az esetemben, hogy ki, miként van felöltözve egy adott pillanatban.

2022. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kábé a fele egyetemi professzorom ilyen volt.
2022. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!