Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek ezek...

Csak engem idegesítenek ezek az úriemberes szokások a fiúknál?

Figyelt kérdés
Utálom hogy a fiúk már-már rögeszmésen illedelmesek, akkor is ha nem udvarolni akarnak ezzel. 10 méterre vagyok az ajtótól, már nyitják nekem. Mindenhol lehölgyeznek. Kicsinek érzem magam ezektől a gesztusoktól, nem tudok haver lenni a többi haver között mert lányként kezelnek. Pedig kicsit sem vagyok lányos. Mit kezdjek velük?
2016. okt. 18. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy az Erzsébet Királyné?
2016. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
First World Problems... kinyitod kicsi pofikádat és megmondod nekik, hogy téged márpedig férfiként kezeljenek mert te nem vagy egy hölgy.
2016. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Csak nehogy sérüljön a lelki világod ha elkezdenek veled úgy bánni mint egymással.
2016. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
én férfiben is találkoztam hasonló mentalitással :) azt kértem, hogy : Uraim, várjanak kicsit! Erre egy férfi rámszólt, hogy neki ne mondjam hogy uraim :)
2016. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Csak engem idegesítenek azok a nők, akiket idegesít ha tisztelettudó férfiként például kinyitom előtte az ajtót?


Én a magam részéről így érzem helyesnek, minden nővel szemben. Csak mert van egy-kettő akiknek ez valamiért nem tetszik, attól még nem fogom kollektíven elhagyni ezt minden nő irányába.

Szóval jobbat nem tudok, mint kívánni hogy ez az apróság legyen a legnagyobb problémád, ha ezen is képes vagy ennyit idegeskedni.

2016. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Pedig meg kell becsülni, nem sok "úriember" van manapság..

Egyes nőknek az is baj, ha illedelmes az ember!

2016. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez állítólag az USA-ban is már diszkriminációnak és szexuális zaklatásnak számít.
2016. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Engem az nagyon zavar, amikor kb. az utca végén vagyok, de már tartja a kaput. Amikor odaérnék a saját kis kényelmes tempómban, de sietni kell, mert nem akarom megváratni.


Vagy amikor a liftből kéne kiszállnia, de mindenféleképpen előre akar engedni, hiába úgy állunk, hogy pont nem férünk ki egymástól, és sokkal logikusabb és kényelmesebb lenne, ha előre menne.


Mondjuk én ezeket nagyon áldolgoknak tartom, mert másik kérdésnél meg, "mit csinálnál, ha megállna 24 órára az idő?". "Nőket erőszakolnék."


Inkább menjen előre, csak vegyen emberszámba. Nem vagyok se beteg, se sérült, nekem megalázó ez idegenektől. Mintha fogyatékos lennék, aki nem tudja magának kinyitni az ajtót. Aztán meg ugyanaz, aki előre enged, beszól, hogy miért nem mosolygok.

2016. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy nyissák ki nekem, mert én szeretem. :P Ritka manapság az ilyen.. legjobb amikor reggel próbálnál felszállni valahova (busz,metró) és egy pasi feltolakszik előtted.. Tuskók nem kellenek.
2016. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha véletlen találkoznánk szólj, és fellöklek a francba amikor bemennél az ajtón hogy előbb menjek be. Haver.
2016. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!