Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jarhatok haziorvoshoz a...

Jarhatok haziorvoshoz a lakhelyemtol 35km-re levo varosba? Hogyan kell ezt elinteznem?

Figyelt kérdés

Egy kozelebbi kisvarosba mar telefonaltam hogy jarhatnek e hozza, de o azt mondta nagyon sokan jarnak hozza a varosbol es nem tud fogadni engem mar, viszont mondta hogy kerdezzem meg a masik haziorvost is aki abban a kisvarosban van. Akkor ezek szerint csak az orvoson mulik hogy bele megy e hogy atvigyem a kartonom?

Az igazi nagyvaros ahol minden nap vagyok es mindent ott intezek, ott dolgozok stb az 35km-re van, minden utcaban tobb haziorvos is van. Felhivom oket es elmondom, hogy lehetne e hogy hozzajuk jarnom haziorvosi vizsgalatra, akkor lehetseges hogy sikerrel jarok valamelyiknel?


2022. dec. 14. 18:59
A kérdező szavazást indított:
Sikerrel fogok jarni ha kitarto vagyok
Nem lehetseges
2 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tudomásom szerint szabad orvosválasztás van, oda mész, ahová szeretnél
2022. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komoly?
2022. dec. 14. 19:06
 3/7 A kérdező kommentje:
En ugy tudtam max a szomszed falukba lehet menni. De remelem igazad van akkor. Csak akkor nem tudom az a kisvarosi orvos miert nem fogadott
2022. dec. 14. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 valószínűleg azért nem fogadott, mert ahogy te is írtad, elmondása szerint nagyon sokan járnak hozzá, így már nem férnél bele az idejébe
2022. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most olvastam utana, lehet valtani...jajj de orulok
2022. dec. 14. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz máshová is, de sak akkor, ha átvesz az orvos! Nem kötelező ugyanis... Csak a körzetében lakókat köteles befogadni.
2022. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Járhatsz, de akinek nem tartozol a körzetéhez, az nem köteles elfogadni.

Jogilag pedig nem is értelmezhető az, hogy "szomszéd falu". :-)

2022. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!