Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csak nekem ijesztő ?

Ez csak nekem ijesztő ?

Figyelt kérdés
Én csak pár hónapja hallottam hogy Xxxtentacion meghalt és tudom már lerágott csont de csináltak itt magyarországon egy csomó videót róla hogy legenda meg hogy megérezte a saját halálát nekem csak az volt a fura hogy halála előtt 2 héttel insta szotoriba azt mondta a rajongóinak hogy "merjetek nagyokat álmodni és soha ne adják fel,ha meghalék vagy ha valami történne velem megakarok győződni arrol hogy boldoggá tettem legalább 2millió embert és hogy a srácok befogadtak" ez csak nekem hihetetlen dolog vagy másnak is? Ja és hogy 18 évesen azt mondta a barátainak hogy ő egy vonat sineknél fog meghalni és tényleg a vonat sinek mellet halt meg....tudom nem szabad elhinni mindent amit az interneten mondanak de ezt több videós mondta már ha ez még nem volna elég az is ott van hogy a barátai mondták neki hogy biztos jó apuka lesz belőle és ő azt mondta hogy nem mert 23 éves koráig sem fog élni és tényleg nem élt addig léteznek ilyen emberek akik megérzik a saját halálukat
2022. dec. 15. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, tagold már a szövegedet! Tényleg ennyire teljesíthetetlen az általános iskola 3.-as szint?

A témára rátérve: ennek egy része puszta véletlen, más része meg egyszerűen nem igaz. Ha mondjuk van ezer ember, aki azt hangoztatja, hogy ő bizony meg fog halni 23 éves kora előtt, és az ezerből kettő tényleg nem éli meg, akkor most erre lehet azt mondani, hogy megérezte a halálát? Nem gondolnám. Mondott valamit, és véletlenül úgy alakult, hogy tényleg úgy lett. Másoknál meg nem lesz úgy. Ez nem megérzés. Ez puszta véletlen.

Hogy a síneknél halt meg? "A zenész épp motorkerékpár-vásárlás után indult volna el, mikor valaki odafutott a kocsijához, és tüzet nyitott rá." Hát nem tudom... Hacsak nem a sínekre parkolva kötötte meg valakivel az üzletet, akkor ez egész egyszerűen ferdítés. "Indult volna el". Azaz még ott volt, ahol a motort megvette. Ami vagy egy szaküzlet volt, vagy egy magánszemély háza. Semmi köze a sínekhez. Hogy volt a közelben sín? Ez pedig már belemagyarázás.

Ha pedig valaki balhés életet él, ráadásul egy nem túl biztonságos környéken, és azt állítja, hogy biztos nem fog sokáig élni, az szintén nem jövőbe látás, hanem statisztikai valószínűség.

2022. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A motorkereskedés mellet ha nem tudnád sinek vannak,de ha megnézed Googlén akkor teis látni fogod,egyszerű véletlen?? magyarázza már el nekem valaki hogy lehet az véletlen ha valaki 2 héttel a halál elő azt mondja ha "meghalnék vagy ha valami történne velem" és mutass már nekem 1 embert aki azt mondta hogy itt fogok meghalni és tényleg ott halt meg,:)
2022. dec. 16. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

"magyarázza már el nekem valaki"

Nem fogjuk elmagyarázni, mert neked nem lehet. Te most rá vagy kattanva arra, hogy ez márpedig biztos valami misztikus, földöntúli dolog lehet, és semmi más választ nem fogadsz el. Innentől kezdve felesleges koptatni a billentyűzetet.

2022. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy elhiszem mert a saját szájával mondta insta sztoriba🤦‍♂️ és egyáltalán nem képzelem azt hogy egy földöntúli dolog,mellesleg lány vagyok szóvel inkább ezt hagyjuk
2022. dec. 16. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom, a szövegértés nem az erősséged.

Mindegy, a kormánynak úgyis az ilyenekre van szüksége.


"mellesleg lány vagyok szóvel inkább ezt hagyjuk"

És ennek mi köze a kérdéshez?

2022. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!