Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Jeffrey Dahmer (a...

Szerintetek Jeffrey Dahmer (a valódi sorozatgyilkos) miért volt annyira nyugodt az interjúk során? Meg a tárgyalásokon is? A többi ilyen gyilkossal készített interjúk/tárgyalások ilyesztobbek voltak, és úgy is viselkedtek mint az őrültek.

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Pszichopátia miatt lehet.Nem tudom,hivatalosan pszichopatának diagnosztizálták-e,de elég sanszos,hogy az volt.
2022. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert neki ilyen nyugodt mentalitása volt. Nem mindenki egyformán viselkedik
2022. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
1, Valahol olvastam, hogy Borderline, Szkizotip személyiségzavar és pszichotikus zavar volt a diagnózisa. Lehet, hogy pszichopátiája is volt, de ezt nem említették.
2022. okt. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért, mert elfogadta a sorsát. Nekem úgy tűnt, hogy jogosnak tartja a büntetést
2022. okt. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
1, 3 szerintem nem volt pszichopata, maximum szocihopata. Az előbbit teljes érzelem mentesség jellemez, míg az utóbbit durva érzelem kitörések. És ahogy tudjuk, Jeffrey nem akart gyilkolni, hanem társat akart maga mellé, és amikor el akarták őt úgymond hagyni, akkor gurult be és követte el a gyilkosságokat.
2022. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az egyik dokuban azt mondták, hogy állítólag csak egyéjszakás dologra vágyott mégis közismert, hogy nem akarta őket elengedni szóval ez így picit ellentmondásos vagy nem tudom, lehet hülyeséget írok 😬
2022. okt. 13. 08:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár interjút olvastam vele, meg róla szóló riportokat, most a sorozatot még nem néztem meg.

De azok alapján én is úgy gondolom mint a négyes. Szerintem tudta ő maga is, hogy gáz van vele. Annyira nagyon megfontolt sem volt, simán már korábban is elkaphatták volna, ráadásul ott rejtegetett egy csomó bizonyítékot a saját lakásában, tehát valamilyen szinten számíthatott erre hogy egyszer majd úgyis elkapják. Szerintem is kb beletörődött.

2022. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A sorozatban pár dolgot elferdítenek.

Aztan az, hogy lehetett küldeni neki levelet, sőt a legtöbb levelet nőktől kapta, láttam párat elég durva.

Ő a saját nemehez vonzodott, gondolom levélben manipulálta az érte olvado hölgyeket és pénzt is kapott tőlük amit cigire, könyvekre költött állítólag.

2022. okt. 13. 12:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a levelek és pénz nem állítolagosam. Ezek tények sajnos
2022. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Borderline személyiségzavar. Volt neki több mentális problémája is, de a fő ez volt. Tudom milyen mert én is ilyen vagyok. Megrázó témákról teljesen nyugodtan vagyok képes beszélni. Mert számomra nem annyira megrázó. Mondjuk én érzéketlen is vagyok, legalábbis nagyon nehezen tudok komolyan érezni bárki iránt is.
2022. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!