Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A házhozszállítás csak a...

A házhozszállítás csak a lepcsoházig számít, vagy a futár köteles az emeletre a lakasig vinni a csomagot?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9 Kaputelefonról még nem hallottál? Gondolom barlangban élsz. Nálatok pl. egy vízvezetékszerelő is telefonon keresztül dolgozik? Vagy ha mondjuk rendelsz egy pizzát, akkor odamész érte?
2022. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es, neked mi blokkolja le ennyire az agyadat?

a variáció: otthon vagy, amikor megy a futár, és beengeded, vagy valaki otthon van nálatok, aki beengedi

b variáció: nem tudsz otthon maradni, és a munkahelyedre kéred a csomagot, ott átveszed

c variáció: nem tudsz otthonmaradni, nem tudod a munkahelyedre kérni, a postás hagy egy értesítőt, hogy menj a postára a csomagért. a gls esetében meg kérheted automatába, és akkor mész érte, amikor tudsz

2022. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Átlag futárnál inkább megbeszélés kérdése. Ha kéred, fel/be viszi, de ha teheti, szívesen kihagyja inkább. Az előre telefonálás, kaputelefon és parkolási nehézségek jó apropót jelentenek nekik, hogy inkább te menj le, mint ő fel. De nekem pl. pont tegnap már a liftbe lépve telefonált - én meg mondtam, hogy ne menjen fel, mert épp lent vagyok.


Bútor szállítóknál viszont találkoztam már vele, hogy kerek perec kiírták, hogy az alap ár csak a kapuig érvényes és külön rendezd velük, hogy fel/be is vigyék, vagy oldd meg magad. Meg olyannal is, hogy előre kifizethetted az emeleti felárat.

2022. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!