Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak mások is, akik nem...

Vannak mások is, akik nem díszítenek fát, sem műfenyőt, sem élőt, sem asztali fenyő diszt, semmit karácsonykor?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az oka?
2022. dec. 17. 19:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

Tiniként volt olyan, hogy nagymamámnál karácsonyoztunk és emiatt nem díszítettünk fát otthon. Szarul éreztem magam miatta, mert gyerekkorom fontos momentuma volt a fa díszítés, meg akár csak az, hogy látom a szép fát :)


Tavaly én nem díszítettem, akkor szobát béreltem, úgyse ott töltöttem a karácsonyt, hanem a családommal. Idén díszítek egy kis műfenyőt, a párommal élek, ez lesz az első közös karink :)

2022. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Mi díszítünk,de a szüleimmel élek.


Ha egyedül élnék vagy csak tesómmal,nem díszítenénk.

2022. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Vagyok, mert egyedül élek, minek. Szenteste szegényesen étkezem évek óta.
2022. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

3-as : én is hasonló, tulképpen ezért kérdeztem, hogy mások hogyan élik ezt meg.

Feldiszíthetnék egy fát, de akkor meg hiányoznának mellette az emberek, a társak, az ünneplés. Emlékeztetne minden pillanatban erre.....míg ha nincs fa, akkor nincs semmi rendhagyó a lakásban, élem a szokásos életemet, szokásos hétköznapokkal.

2022. dec. 17. 20:01
 5/30 anonim ***** válasza:
Igen
2022. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Én az egész felhajtástól frászt kapok, hárman vagyunk, nem díszítünk sem fát, sem a lakást.
2022. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

4-es:

Jól teszed.

2022. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha egyedül élnék akkor is díszítenék, hisz év vége van és ünnep. Egy kis díszítés, évente 1x nem számít felhajtásnak.
2022. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Mi párommal nem díszítünk fát, meg semmi mást sem. Októberben költöztünk össze, egy pici házba, ahol egyrészt nem is férne el egy kisebb fa sem, másrészt feleslegesnek tartjuk, hogy ilyen dolgokra költsünk pénzt, mikor van egy csomó dolog, amire gyűjtünk.
2022. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem díszítek, - nálam egész évben itt áll a szobában a feldíszített fa.

Háttérvilágításként használom.

2022. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!