Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt , hogy...

Miért hiszik azt , hogy beképzelt vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes,zárkózott vagyok.A munkahelyemen jó páran beképzeltnek tartanak állítólag. Lényegében egyedül dolgozom de a környékemen vannak más üzletek, és hát én nem igazán haverkodok senkivel szinte,vannak néhányan akivel köszönő viszonyban vagyunk és ennyi. Ha nyitnak felém az szívesen fogadom, próbálok kedves lenni meg minden,de magamtól nem igazán próbálkozok ismerkedni. Lenne rá igényem, de nagyon gáz vagyok olyankor és van amikor össze vissza beszélek,vagy nem tudom mit mondjak. Na meg elég halkan is beszélek, ezért köszönni is csak akkor szoktam, amikor megvan a szemkontaktus.Pl ha elmegyek egy ismerős mellett kb 2 méterre és nem néz rám akkor ne köszönök mert úgyse hallaná.Ebből is volt már kényelmetlen helyzetem.

Pedig én nem haragszom senkire,nincs bajom velük, mégis miért tartanak beképzeltnek,mikor nem is ismernek, és annyira jelentéktelen vagyok,nem kéne hogy velem foglalkozzanak.


2022. dec. 18. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Pont ezért, amiért nem köszönsz, nem kezdeményezel kommunikációt senkivel. Ezzel kb azt sugárzod, hogy lenézed őket, hogy kevesek ahhoz, hogy méltóak legyenek a figyelmedre.

Pedig tényleg nem nagy dolog egy sziát, vagy jó napot elereszteni, ha valakit meglátsz. Lehetőleg nem a bajszod allatt mormogva. Már ha nem nő vagy, akkor az orrod alatt. :D

Nyiss egy kicsit az emberek felé, nem lesz belőle semmi bajod.

2022. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést…

Sokszor megkaptam én is már, hogy beképzeltnek nézek ki. Én se beszélek túl sokat, útálom fölöslegesen jártatni a számat, meg az alap tekintetem/arckifejezésem sem leginkább az a “pfuu de barátkozhatnékom van veled..”

Aki nem néz rám nem is fogok neki köszöngetni, ha valamit akar igenis tessék a szemembe nézni, amúgy meg ne tegyék szóvá, ugyanúgy köszönhet rám más is, ha én nem figyelek, ki lenne Ő, hogy nekem kellene kötelezően először köszönni..

Szemembe is megmondták már, hogy egy beképzelt f*sznak nézek ki, aztán mikor megismernek meg “hát nem gondoltam volna, hogy ilyen vagy, teljesen mást szűrtem le kinézeted alapján”.

Okok amiért ezt láthatják: jó a kinézeted/kiállásod, az alap arckifejezésed miatt (nem vigyorogsz mint egy félőrült minden “vicces” hülyeségen max megrázod a fejed, hogy ez poén lett volna?..), határozott vagy, nem szólsz hozzájuk fölöslegesen (azt hiszik, hogy Te felsőbb rendűnek gondolod magad), megmondod a frankót akkor is ha a többség nem ért vele egyet, lecsekkolják a közösségi profiljaidat és az alapján is szűrhetik ezt le, nem vagy az a társasági ember (itt is azt hiszik, hogy a por néppel nem állsz le) stb..

2022. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Mondjuj te tényleg elég beképzelt vagy az írásod alapján is. :D
2022. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Hát csak egy kicsit na, ha van mire.😆
2022. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, és nem olyan okok miatt vagyok olyan amilyen mint a 2es.

Én szívesen köszönnék előre is,csak tényleg az van hogyha nek néznek rám akkor nem hallják, próbáltam már, egyszerűen nem megy a hangis beszéd emberek között. És ha beszélünk is nekem hamar kifogy a mondandóm, és emiatt is inkább már kerülöm is az ilyen helyzeteket, mert nagyon gáznak érzem magam emiatt is, pedig olyan jó lenne normálisnak lenni.

2022. dec. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!