Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik azt, hogy ha már...

Miért hiszik azt, hogy ha már SWAG stílusban öltözöm máris beképzelt, öntelt hülye vagyok? F/17

Figyelt kérdés

A mai divatot követem hajstílusban és öltözködésben is. Attól mert ecset hajam van és szűkebb (nem teljesen szűk) farmerokat hordok pólókkal és Converse cipővel máris beképzel, műveletlen hülye gyerek vagyok? Mindenki azt mondja hogy az ilyen gyerek dolgozni sem szeret, pedig ez hülyeség. Egész nyáron a haverokkal dolgoztunk a szőlőben, földeken.


Miért ilyen előítéletesek az emberrel már csak a stílusától is?



2016. okt. 29. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell velük foglalkozni, sok beképzelt, meg undok ember van, ha nem másoknak akarsz öltözködni, akkor leszarod mit gondolnak, mondanak, ahogy én is.
2016. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ruha teszi az embert, a többi maszlag, a "vedd fel ami tetszik" és hasonlók baromságok. Esküvőre nem fogok rövid gatyába menni, tanárként nem fogok papucsba menni, orvosként nem fogok csövesnek vagy hippinek öltözni. Egy dolog az hogy mi tetszik, és egy másik az hogy mit veszel fel, hogy mire gondoljanak vagy ne gondoljanak rólam az emberek, ha meglátnak.
2016. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van akinek a ruha teszi az embert, van akinek nem, nem kell csak az egyiket ismerni.

Aki nem totál földhözragadt és divatkövető, az nem nagyon érdekli ki hogy öltözik, inkább a személyiséget nézi.

Aki meg földhöz ragadt, divatkövető, az meg azt nézi, hogy igényes e és szimpatikus e.

Egyébként ha vki szimpi, akkor szinte mindegy hogy öltözködik, csak igényes legyen magára, tiszta küllemű legyen és közvetlen.

2016. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Tegyed le azt az undorító stílust s legyél rendes hím nemű xD
2016. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan azért, mert az ilyen stílusú emberek zöme pont így viselkedik. Hogy miért, vagy milyen alapon, azt nem tudom megmondani. Azzal, hogy te is ezt a stílust választottad magadnak, kiteszed magad annak, hogy téged is ilyennek fognak gondolni. Kérdés persze, hogy az mennyire számít neked, hogy egy vadidegen mit gondol rólad. Ne legyünk álnaivak, hiszen azért ezt mindenki figyelembe veszi valamilyen szinten. Mellesleg sokan szeretnek azzal foglalkozni, akik más stílusúak, mint ők, és emiatt hülyék.


Pont ez a rész, ahol ezek a bizonyos swag-ek tévedhetetlennek képzelik magukat. És felveszik hozzá ezt a bicskanyitogató, arrogáns, lenéző modort. Természetesen ilyen stílusban sem kötelező így viselkedni. Ha te nem ilyen vagy, akkor semmi gond.

2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

adri3721:

És hogyan öltözzek akkor? Nem szeretem a bő farmernadrágokat, az "átlagos" pólókat. Mióta divatba jött ez a stílus azóta így öltözöm.

Nem szoktam arrogáns-lenéző lenni az emberekkel, de aki beszól annak én is visszaszólok.

2016. okt. 30. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint ha bakancsban, meg bőrnadrágban járnál és igénytelen piás rockernek tartanának.

Ezért írtam, hogy aki földhöz ragadt, az csak általánosít és lenéző, azért se kell mással foglalkozni.

2016. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En szeretem ha egy fiu ugy oltozkodik, foleg ha jol all neki, de az mar mas ha csak azert mert ez meno, es belul egy nulla.

Nyugodtan oltozkodj ugy, ha birod a stilust, de igazabol szerintem azert gondolhatjak rolad ezt, mert pl kulsore lehet jol neznek ki egyesek, de viszont ha beszelgetunk es flegma velem az mar nem oke, nem tetszik. Lehet teged csak kulso alapjan iteltek, es meg nem ismernek igazan.:)

16/l

2016. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos igen, jegyezd meg meg mibe hova járj!Én F/16 Rocker vagyok de az iskolába azért nem bőrdzsekiben meg szakadt gatyába járok.


Az előítélet-re pedig szemléld meg Justin Bieber-t és megérted ;)

2017. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!