Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik karácsonyi reklám...

Melyik karácsonyi reklám idegesít fel a legjobban idén?

Figyelt kérdés
Engem: Auchan... Kikészítenek azok a filozófiai kérdések, amiknek a végén a megoldás hogy 1600 forintból csinálhatsz Tiramisut.

2022. dec. 20. 07:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%

Legtöbb válasz:

"Nem nézek tv-t."

2022. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%

Engem meg a fideszes propaganda, debil reklámok.


Még egy karácsonyi reklámot sem tudok végignézni.

2022. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Ja tudom, ők nézik a haladó gondolkodású Netflix gagyit... :)

Ezt nem kell kiírni, természetesen ilyen magas szellemi szinten állokkal nem is mernék megvitatni egy ilyen komolytalan témát.

2022. dec. 20. 07:56
 4/39 anonim ***** válasza:
68%

A kezem ügyében található távkapcsoló segítségével naprakész vagyok abban, hogy ne kelljen hallanom a vég nélküli szélhámosságot, - azt sem tudom vannak-e, ill. milyen karácsonyi reklámok vannak, ha vannak!

A fos napi szinten 30000-szer erővel képembe tolásának kísérlete megtette jótékony hatását, - ott és úgy irtom a reklámokat, ahol és ahogyan csak módomban áll! :D

2022. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%

De ha át is jutna a szűrési rendszeremen bármelyik fekália is:

következetesen NEM vásárolom meg azokat a hányásokat, amelyeket reklám fröcsköl rám! -Itt is visszaköszön a médiák erőszakossága!

Amilyen az adj isten, olyan a fogadj isten!

2022. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%

Van még TV előfizetésem, de minek? Akármikor valami filmet néznék és odakapcsolok, reklám vagy ajánló fogad. "Kedvencem" amikor hetekkel előtte, minden félórában beharangoznak valami filmet vagy műsort és amikor végre képernyőre kerül, azt is szétforgácsolják újabb ajánlókkal, és ez így megy a végtelenségig.


Akkor már inkább Netflix, HBO Max, YT,stb.

2022. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
6%
Mennyire kell lelki toprongynak lenni ahhoz, hogy valakit egy reklám idegesítsen?
2022. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%

Hogy jön ide a szellemi szint? Nem nézek tv-t, semmi érdekes nincs benne. Most a foci vb-t online követtem, az alatt kicsit idegesített a media markt reklámja.

Netflixen csak a Koronát nézem, nincs közben reklám.

Youtubeon előfizettem, nincs reklám.


Ami fura, hogy idén nincs minden teleplakátolva az alzás kis zöld görccsel, az évtized legidegesítőbb rekláma az számomra.

2022. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

Padig sikoltozik még mindig az a zöld patkány!

Az egy különösen agresszív szemétdomb!... :D

2022. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%
lmbtq-s reklámok, filmbemutató, fideszes média, clickbait, brazil szexuális tartalom facen,
2022. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!