Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha valakinek (nőként )...

Gáz ha valakinek (nőként ) semmi nincs a fb oldalán?

Figyelt kérdés

1 profilképem van

Soha nem posztoltam, mindent töröltem , ahol megjelöltek anno.


Viszont elég sokan furcsálják ezt pl. ismerkedésnél...


Volt , aki megvádolt , h kamuprofil vagyok, csak mert nem ott élem az életemet..


Tényleg engem néznek abnormálisnak?


29N



2022. dec. 20. 14:08
A kérdező szavazást indított:
Elég furcsa
Nem gáz
40 szavazat
1 2
 1/20 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Idióta ember akinek ez bármit számít a másik megítélésén. Nem a Facebookon kell élni az életet .
2022. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se tárom ki a neten a magánéletemet, mert senkinek semmi köze hozzá, csak annak aki közel áll hozzám. A felszínes és buta emberek véleménye pedig messze nem érdekel.
2022. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem még képem sincs. Csak is és kizárólag kapcsolattarzás miatt van facebookom, amúgy fel sem lépej néha napokig csak a messengerbe, üzenetváltás miatt.
2022. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
nekem profilképem sincs, én azt tartom gáznak ha valaki ott éli az életét
2022. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az gáz, ha valaki ezen éli az életét és folyton posztolgat, és azt akarja mutatni, hogy az ő életében minden tökéletes. Pont az ilyen embereknél szokott gond lenni, akinek jó az élete, annak nem kell senkinek semmit bizonygatnia. Engem baromira idegesítenek az ilyen szocmédia függő emberek, meg akik mindig mindent kötelezően lefotóznak, szelfizgetnek nonstop.
2022. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
A facebook korunk legundorítóbb adatlopó, adatokkal szisztémásan visszaélő platformja. Semmiképp nem bízom rájuk a személyes dolgaimat, a minimálisra törekszem inkább. Én mindig ennyit mondok ha firtatják.
2022. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi. :D
2022. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
Nem gáz, csak tökéletesen értelmetlen.
2022. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Inkább az a gáz, ha valaki folyamatosan a Facebookot nézi és minden apró hülyeséget feltesz oda az életéről.

2022. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd szerintem nem gáz, de pl. a férjem családja kiakadt rajta, mert szerintük azért nincs fent semmi rólunk, mert én szégyellem őt. 😂🤣😂🤣😵🤪🙄😑
2022. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!