Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az erőteljesen kifejezné a...

Az erőteljesen kifejezné a nők szabadság és egyenlőség vágyát, ha egy szép nap reggelén egyszerre, az összes nő levágná a haját olyan pottyondyedinásra?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Az nem szabadság hogy mindenkinek ugyanazt kell csinálnia.
2022. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez azt fejezné ki, hogy mindnek egyszerre ment el az esze.
2022. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted most az egy nő baja, hogy nem lehet rövid a haja?
2022. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs bajom a rövid hajú nőkkel, sőt, soknak kifejezetten jól áll, de én a saját seggig érő hajam sosem vágatnám le, az biztos.
2022. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ő sem jószántából vágatta le. Nem tudom, mi történt akkor, de rettentően nyúzottan nézett ki, szerintem beteg volt. Egyébként nem tudom, miért kellene egyenlőségre vágyni. Egyenlő vagyok, százszor többet érek bármelyik himbilimbis polgártársnál.
2022. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődöm kiváncsian, hogy a haj levágása hogyan kapcsolódik a szabadsághoz és az egyenlőséghezz?
2022. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

He ?


Én biztos nem vágnám le a hajam, mondjuk ilyen szabadságvágy meg egyenlőségvágy sincs bennem, ezeket megkapom az életemben, úgy érzem.

2022. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Iránnal kapcsolatban van értelme az ilyen hajlevágós tüntetéseknek, szóval mostanában azért látod hogy sokan vágják le a hajukat.

Ez egy jelképes gesztus, nem úgy kell értelmezni hogy a világ minden pontján, minden egyes nő számára a rövid haj = női jogok.

2022. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Egy nő se csipázza, ha elnyomják, ellenben elég kevesen közülük kattog ezen olyan szinten, mint a pl feministák.

Élni kell, nem dühöngeni.

2022. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!