Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben a gusztustalan PC,...

Ebben a gusztustalan PC, feminista és "egyenlőség" világban, ahol senkinek nincs humorérzéke, élhetne egy olyan sorozat, mint a Rém Rendes Család?

Figyelt kérdés
Manapság nem lehet viccelődni a nőkkel, kövérekkel, fekákkal, melegekkel, mert mindenki azonnal megsértődik.
2020. jún. 18. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Rossz körökben mozogsz
2020. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a &BlackLivesMatter hülyeség az egész világban van mostanában sajna.
2020. jún. 18. 11:15
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
A jelenlegi korban rengeteg film és sorozat nem készülhetne el. És ez nagyon gáz.
2020. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

"fekákkal"

És még a mai világot címkézed gusztustalannak?

2020. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődtél?
2020. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Igazad van, én is kizárólag a férfiak kárára viccelődök manapság, mert tudom, hogy ti vagytok az egyedüliek, akik nem sértődtök meg semmin.


Amúgy még manapság is megy egy rakás színvonaltalan műsor, szóval ja, nem kell félned.

2020. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Ha valakinek a humorérzéke mások emberi méltóságában teljesül ki akkor az az ember nem vicces. Most rém rendes családtól függetlenül.

Nem is értem amúgy, hogy nem tudnak ezzel azonosulni, egy szarkasztikus megjegyzést ír valaki itt a férfiakról és megy a rinya. De mások nyeljék le az évtizedes inzultust mert "poén". Csiszolja mindenki a humorérzékét, rengeteg humoros, szórakoztató film és sorozat van, ami nem mások inzultálására épít.

2020. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem mindegy, mivel viccelődsz.

Amikor általános iskolás koromban a fogszabályzómmal gúnyoltak, amit nem hóbortból viseltem, és elég sok fájdalommal járt, és a szüleimnek is nem kevés kiadást jelentett, azon nem tudtam nevetni, pedig van humorérzékem, tudok nevetni magamon, van önkritikám, de van egy határ.

2020. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2020. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Ennek mondhatjátok. Az ilyenek mindig a PCségre panaszkodnak, pedig ők a leghangosabbak, amikor a fajtájuk, a fehér hetero férfi nincs a középpontban, vagy ne adj isten úgy bánnak egy ilyen karakterrel, amit ők szórakoztatónak találnak, ha kisebbség az áldozat.


Hogy keressen igényes szórakoztatást az, aki direkt azt akarja hogy másokba tapossanak bele? Aki csak akkor tud szórakozni, ha mindenkiből vicc lesz, aki nem olyan mint ő? Mert ennek ez hiányzik,nem pedig az, hogy nevethessen. Nevetni manapság is lehet egy csomó mindenen, mert nincs hiány humorban, de ennek az kell, hogy egy kopasz, depressziós férfi fintorogjon mindenen, amit elé vet az élet, kezdve a feleségével. Ez csak akkor akar melegeket látni, amikor ők a bu zis viccek csattanói, máskor viszont nyíg, hogy miért van manapság minden filmben meleg.


Nyíltan ki is betűzte nektek, hogy csak a szennyet tartja viccesnek, ti pedig pesztrálgatjátok, hogy naaa van még humor a világban :)

Hát nincs. A fajtája számára nincs. Ez van.

2020. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!