Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálja néhány...

Vajon miért csinálja néhány ember ezt?

Figyelt kérdés
Most pl egyik családtagom. Reggel történt valami, ami látszólag felidegesítette őt, viszont folyamatosan azt mondja, hogy őt ugyan nem érdekli, lesz.rja. Mégis reggel óta hallgatom, azzal egyetemben, hogy őt aztán nem érdekli. Szóval miért csinálják ezt emberek, hogy egyértelműen érdekli valami, idegesíti, foglalkoztatja, arról beszél egyfolytában, de folyamatosan hozzáteszi, azt mondogatja, hogy nem érdekli?
2022. dec. 22. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom magának se tudja bevallani, hogy zavarja . De közben ki akarja adni valahogy. Meg mindig jobb, mintha törne zúzna látszólag ok nélkül . Így legalább, tudod mi zavarja, próbálj beszélni vele
2022. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Próbáltam, tanácsoltam neki megoldást, de akkor is csak azt hajtogatja, hogy nem, őt ez az egész már nem érdekli. Aztán eltelik egy kis idő és megint mondja, megint tanácsot adok, hogy mit tehetne, hogy megoldja a helyzetet, és ez megy egész nap. Kezdek megőrülni :D
2022. dec. 22. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "én már le💩om" az csak egy a sok idegességet érzékeltető szófordulat közül. Kb mint az "akkor csinálj amit akarsz, nekem mindegy".
2022. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem akarja beismerni, hogy igenis hatással volt rá az a dolog és így próbálja tagadni még maga előtt is. Ne adj tanácsot neki, úgysem fogja megfogadni és nem is ezt várja. Csak ki akarja panaszkodni magát, hagyd rá. Ha idegesít, amit meg tudok érteni, akkor próbálj meg elvonulni, fárasszon mást vagy ha ez nem opció, akkor próbáld meg elengeni a füled mellett és ne reagálj.
2022. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki ugyanezt. Pisti, ha nem érdekel, akkor miért kell ezt hallgatnom már egy napja?
2022. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen, tipikus a kissé gyenge idegzetű embereknél. Nem ismeri be, hogy érdekli, aztán mégis rajta rugózik. Bosszantó tulajdonság.
2022. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 megkérdeztem nem is egyszer, válasz nem érkezett :D
2022. dec. 23. 07:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont most új nap van, talán elengedte már
2022. dec. 23. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!