Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nők titeket zavar ha...

Lányok nők titeket zavar ha haljàk mikor pisiltek?

Figyelt kérdés
Sok lánytól nőtöl halodtam màr, hogy zavar ha haljàk ahogy pisil
2022. dec. 23. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
halódtál?
2022. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de speciel engem is zavar, amikor hugyozok és közben hallom, hogy az ajtó másik oldalán beszélgetnek.
2022. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem a másik dolog jobban zavar.
2022. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Pisiléskor a megkönnyebbülésre koncentrálok. Nem is szoktam ezen gondolkodni, hogy hallja-e valaki. Meg, amúgyis, mindenki más is pisilni jár a wc-re, olyakor mindenki a saját pisilésével foglalkozik. Másnak is szokott csobogni, sose gondoltam volna, hogy valaki a pisilés hangján gondolkozik. Hogy azon filózik, hogy ki hallja, meg ki nem, és hogy baj-e. Aki vár éppen egy üres, szabad fülkére; az meg várakozik, meg szerintem el van mélyedve a saját gondolataiban. Meg, ha sokan vannak bent,lehet,hogy még beszélgetnek is, meg amúgyis folyik a csap is, ott is zubog a víz. Valemnnyire az is elnyomhatja.
2022. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, igen.
2022. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. Általánosban zavart, mert valamiért ettől akik kint voltak (2-3 fős csapat az ablaknál szünetben, beszélgettek, leckét másoltak, stb), időnként nevettek. Nem néztem, kik azok, és mindig mások foglalták el, és nem mindig rajtam, de gyakran volt, hogy más pisilésén nevettek. Nem cikizték, hozzá sem szóltak, csak elnevették magukat (láttam is, össze is néztek, amikor én voltam kint, más bent, szóval tudom, hogy ezen, nem máson). Szakiskolában is volt, hogy órák óta végre vécére jutottam, sokáig pisiltem, megvolt éppen, ittam is út közben. Intézményi látogatás volt, egy wc volt fiúknak-lányoknak, tehát utánam várakoztak a fiúk, akik miután kijöttem, mindjárt elröhögték magukat.


Pláza vécében egymás halljuk, de ha csak egy wc van, akkor sem nevet már senki, így tehát nem zavar. A pisilés természetes dolog, és hát ennek van hangja. Az zavar, ha valakinek ettől támad nevethetnékje.

2022. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is tud zavarni, de már korántsem annyira, mint mondjuk általánosban, vagy gimiben.
2022. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel. Rendeltetésszerűen használom a mellékhelyiséget. Akinek nincs ott dolga, ne tartózkodjon ott. Ami természetes, az nem lehet röhejes.

Infantilis primitívség.

2023. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!