Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy ezt gondolom?

Normális hogy ezt gondolom?

Figyelt kérdés

Átlag magasságú 18 éves srác vagyok.(koránérő)

Ugye a magasság nem csak genetika. Olvastam mindenféle kutatást, valahol 70-30 arány volt, valahol 60-40, de volt olyan is hogy fele genetika és fele környezeti hatások.(szinte minden számít, még az érzelmek is, stressz stb)


Én folyton azon gondolkodom hogy magasabb lehettem volna ha tudatosabb vagyok én is, és a tőlem független dolgok is jobbak és ez nagyon zavar. Rengeteget stresszeltem, szorongtam mert minden nap basztattak a suliban (tanárok és diákok is), elhízott lettem,(hormonháztartás megváltozik), suli miatt hajnalban keltem, szorongás miatt későn aludtam el stb...


A családban magasak, főleg a férfiak. Vannak akár 2 méteres közeli rokonok is. Tudom hogy genetika nagyrészt, de akkor is, lehettem volna lényegesen más magasságú. És sajnos erre későn jöttem rá.

Igen mondhatjátok hogy örüljek hogy átlagos lettem... Persze, örülök, de ha (csak mondok valamit) lehetne választani hogy 175 centisen éled le az életed vagy 185, (vagy akármi más nektek kedvező számot képzeljetek el) akkor szerintem a fiúk közel 100%-a az utóbbit választaná.

Több problémám is van, de azok nem zavarnak mert orvosolhatók.(ha esetleg valaki kérdezné.)


2022. dec. 24. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát én egyáltalán nem értem hogy lehet ennyit pattogni olyasmin amit úgysem fogsz tudni megváltoztatni. Ráadásul milyen banális
2022. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem mit rágódsz ezen annyit. Én a helyedben sokkal jobban aggódnék a súly miatt, minthogy a magasság miatt.

Korodbeli srác vagyok és 170cm. Egyáltalán nem zavar, mit stresszeljek egy olyan dolgon amit nem tudok befolyásolni? Ezt adta az élet, kész.


Ha ennyire a kinézet érdekel, járj el te is edzeni. Sokkal szívesebben lennék egy alacsonyabb, de izmos férfi mint egy magas és esetlen.

2022. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lefogytam már.
2022. dec. 24. 00:29
 4/17 A kérdező kommentje:

2 Nem végtelek vannak csak. Valamint az hogy magas és esetlen vagy bármikor megváltoztathatod.

Nem kinézet érdekel, hanem magasság.

2022. dec. 24. 00:30
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra gondoltam, hogy 2 véglet van, rosszul jött ki.

Arra céloztam, hogy az egészségedre figyelj inkább ilyen hülyeségek helyett. A fogyáshoz gratula, egy nap lépést tettél már.


De ha állandóan ezen jár az eszed, hogy de jó lenne magasabbnak lenni, az nem, nem normális. Miért akarsz ennyire magas lenni? Bőven átlagmagas vagy, semmi akadályát sem fogod érezni az életben.

2022. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan mi a rák különbség van hogy 175 vagy 185 cm???

Van olyan ismerősöm, aki 160 cm. Na ő egy kertitörpe, neki van oka vekengeni. De neked???

2022. dec. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszed hogy annyira hű de király magasnak lenni? Kb. 195 centi vagyok (pontosan nem tudom, nem mértem egy ideje), és eddig a 26 évem alatt CSAK hátrányát tapasztaltam, előnyét semmit. Sose volt barátnőm, sőt egyenesen gyűlölnek a nők (a kamu közhiedelemmel ellentétben hogy "jaj de vonzók a magas pasik" - nagy lóf... szóval nem), viszont sokkal könnyebben ferdül a gerincem nyaknál, sokkal könnyebben leszek rosszul vagy épp hűl ki kezem-lábam mert nehezebb a vért szétvinnie a testemnek a nagyobb területen, rendre szétverem a fejem a buszkapaszkodókban, ajtófélfákban, ruhát is nehezebb találni magamra, mert általában minden kicsi, szűk vagy rövid, egy kisebb autóban kitört nyakkal tudok csak utazni... Soroljam még? Mielőtt elhiszed a kamu hülyeségeket amik keringenek, azt javaslom beszélj olyannal aki tudja is mi a helyzet a témában. Nagyságrendekkel jobb és könnyebb egy 160-170 centis pasinak manapság.
2022. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7 Nem ez a kérdés.

Egyébként honnan tudod hogy 160 centivel milyen élni? Amúgy olyan rossz hogy baromságokat írtok már bocsánat xd

2022. dec. 24. 01:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te meg baromságokat kérdezel. 1:1

"lehetne választani hogy 175 centisen éled le az életed vagy 185, (vagy akármi más nektek kedvező számot képzeljetek el) akkor szerintem a fiúk közel 100%-a az utóbbit választaná."

Pont baromság. Még ha azt mondod hogy 130 vagy 190, akkor nyilván utóbbi, de 175?? Ami nőben már magas, férfiban meg átlagos?

2022. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9. Nem kérdezek baromságokat, csak nem értitek a kérdést. Hülyeségeket beszéltek, nem a kérdésre reflektáltok, szélsőségeket írok, soroljam még?

Egyébként egy buta kérdésre miért próbálsz meg válaszolni?

Mindegy, majd reflektálok valaki olyanra (ha lesz) aki érti is amit írok és normálisan válaszol.

2022. dec. 24. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!