Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy ezt gondolom?

Normális hogy ezt gondolom?

Figyelt kérdés

Átlag magasságú 18 éves srác vagyok.(koránérő)

Ugye a magasság nem csak genetika. Olvastam mindenféle kutatást, valahol 70-30 arány volt, valahol 60-40, de volt olyan is hogy fele genetika és fele környezeti hatások.(szinte minden számít, még az érzelmek is, stressz stb)


Én folyton azon gondolkodom hogy magasabb lehettem volna ha tudatosabb vagyok én is, és a tőlem független dolgok is jobbak és ez nagyon zavar. Rengeteget stresszeltem, szorongtam mert minden nap basztattak a suliban (tanárok és diákok is), elhízott lettem,(hormonháztartás megváltozik), suli miatt hajnalban keltem, szorongás miatt későn aludtam el stb...


A családban magasak, főleg a férfiak. Vannak akár 2 méteres közeli rokonok is. Tudom hogy genetika nagyrészt, de akkor is, lehettem volna lényegesen más magasságú. És sajnos erre későn jöttem rá.

Igen mondhatjátok hogy örüljek hogy átlagos lettem... Persze, örülök, de ha (csak mondok valamit) lehetne választani hogy 175 centisen éled le az életed vagy 185, (vagy akármi más nektek kedvező számot képzeljetek el) akkor szerintem a fiúk közel 100%-a az utóbbit választaná.

Több problémám is van, de azok nem zavarnak mert orvosolhatók.(ha esetleg valaki kérdezné.)


2022. dec. 24. 00:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
írtok*
2022. dec. 24. 01:14
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Hiába beszélsz magas lóról, akkor is értelmetlen az egész kérdés. Azon rinyálsz egész végig hogy 185 helyett 175cm lettél. Őszintén remélem, hogy ez életed legnagyobb problémája.


Azt továbbra se tudok, hogy a te életedbe hogyan hozna örömöt az a +10cm. Éld az életed, átlagmagas vagy, feleslegesen lovagolsz ezen a baromságon.

2022. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Valsz nem csak a testmagasságnál hiányzik neki a +10 centi, azért beszél ilyen flegmán. Kompenzál. :D
2022. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye a magasság nem csak genetika."


Ugye ezt a marhaságot te sem gondolod komolyan.

Majd attól nő valaki nagyobbra, mert nem stresszeli magát. :-)))

Beszélgess el erről a biológia tanároddal.

2022. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Egy tanár hol van a kutatóorvosokhoz képest?

Amúgy meg mi nem egyértelmű azon hogy sok minden befolyásolja? Szerinted egyforma magas lesz egy éhező ember meg egy nem éhező?( és most én is sarkítok hogy értsétek)

Vagy egy tökéletes hormonháztartással rendelkező és egy nem?

Ilyenkor azt kívánom hogy lennék én is ilyen buta xd

2022. dec. 24. 11:30
 16/17 anonim ***** válasza:

Jólvan, hagyatkozz nyugodtan akkor a kutatóorvosaidra és siránkozz egész nap azon, hogy nem nőttél magasra. Micsoda tragédia!


Ha ilyen flegma és lekezelő stílusban mindenkivel aki közli veled, hogy ez kurvára nem normális, akkor sajnállak. De akkor hajrá, sajnáltasd még magad hogy neked milyen nehéz életed van és csak átlagmagas lettél. Senkit se érdekel.

2022. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sokat hozzátettél, köszi. Kutatóorvosok meg hozzád képest buták nyilván.
2022. dec. 24. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!