Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem, ha egy...

Hogyan kezeljem, ha egy hataridos feladaton csak en dolgozok, a tobbiek nem?

Figyelt kérdés
Jarok egy kepzesre, ahol kernek a tanuloktol egy csapatban keszitett vizsgamunkat. Mar a hatarido majdnem fele lejart, de eddig a csapatunkbol csak en dolgoztam rajta. De en tenyleg kemenyen, a szabad hetvegeim nagyreszet erre aldoztam. A projekt otletbe semmi beleszolasom nem volt, mikor azt mondtam, hogy sok lesz amit kitalaltunk lehurrogtak. Most megis az van, hogy csak nekem van kedvem vele dolgozni. A problema az, hogy amit eddig megcsinaltam nem szivesen dobnam ki a kukaba, de ha nem kezdenek el a tobbiek is haladni a dologgal, akkor valoszinuleg menni fog a levesbe, ugyanis az eredeti tervet nem lesz idonk megvalositani. Probaltam mar finoman jelezni, hogy nem csak nekem kene dolgozni, de nem igazan tortent elorelepes az ugyben.
2022. dec. 24. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az elso lepes h ki kell osztani a feladatot. Adni kell hozza hataridot es ellenorizni az eredmenyt. A folyamat tervezese a legfontosabb
2022. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!