Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akinek van 3 gyereke, és van neki egy férje.


Nekem nincsen gyerekem, se feleségem.


Nos... Itt van a karácsony, én ki mozdulok otthonról, mert be akarok csajozni. A férfi aki ismerek az is jön megnézni a várost (együtt be lehetnénk) mondom neki oké.... De egy dolgot nem értek.


Miért nem a családdal és gyerekével mennek? Miért pont velem? A felesége meg a gyerekek otthon vannak, sőt sokan otthon töltik a karácsonyt. Nem értem hogy ő miért nem? Vagy ha nem akarja otthon tölteni a karácsonyt, miért hagyja otthon a feleségét meg a gyerekét..? A gyerekek biztosan örülnének egy kis kuruccanásnak. Kezdem azt hinni hogy a férfi meleg, mert az utóbbi időben igen sokat keresi a társaságokat. Persze ezt lehet beképzelem,de akkor is.



2022. dec. 25. 19:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Elnézést, Van egy férfi akinek van 3 gyereke, és van neki egy férje.


Elírta a telefonom. Feleséget akartam írni. Elnézést

2022. dec. 25. 19:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember van, aki utálja a gyerekeit, és nem is szerelmes a párjába, csak azért alapított családot, mert az sokkal könnyebb, mint diplomát szerezni, és azáltal pénzhez jutni. És nyilván ezek az emberek szívesebben töltik az ünnepeket az egyik barátjukkal, akihez ténylegesen kötődnek. Ide vezetett Viktorunk "Csóró vagy? Szaporodjál!" kampánya.


A kevésbé depresszív de ugyanolyan esélyes forgatóköny, hogy megsajnált, és nem akarta, hogy egyedül legyél karácsonykor.

2022. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!