Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek/mit gondolto...

Mi a véleményetek/mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van 1 pasi akinek szinte "4"hónapon keresztül minden nap adsz csokit többet a kedvenc csokiját/amikor sütsz valamit abból is mindig viszel neki meg karácsonykor is vetél neki ajándékot.

Ha nem akar tőled semmit akkor miért fogadja/fogadta el?

Előre is köszi a válaszokat.



#gondoltok erről?
2014. febr. 10. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ajándékokkal akartad megvenni őt. Szerencsétlen próbálkozás, ráadásul gáz is.
2014. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De közeledett felém.
2014. febr. 10. 15:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is azt mondom, hogy nem a pasi gáz, hanem te. És még csak nem is azért, mert csokit adtál neki, hanem azért mert érdekből tetted, hogy "megvedd" a szeretetét.
2014. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk jól esik neki a gesztus, vagy mert az a kedvenc csokija, vagy mert nem sejtette hogy "hátsó szándék" címén kapja ezeket, vagy egyszerűen ő csak mint barát, feltételek nélkül elfogadja az ilyesmit... Attól hogy nem szerelmes, még tarthat téged egy jó fej emberkének, nem feltétlen kell hogy akarjon tőled valamit... Egyszerűen elfogadta, és kész... :D
2014. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi elfogadja az ételt amit elé raksz, abból messze menő következtetést nem lehet levonni, csak azt, hogy jól főzöl.


Én is elfogadom a nagymama főztjét, de nem gondolnám, hogy ez többet jelent annál, hogy én éhes vagyok, ő meg finomat főz.


Biztosan túl konkrétan értelmezted a "férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út" mondást. Ami nem igaz, mert az első lépést a nadrágján keresztül kell megtenni.


Más szóval, ha nem dug meg, akkor valószínűleg nem jössz be neki, csak éhes.

2014. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a pasast, ha akart volna tőled valamit már rég lépett volna
2020. máj. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen te vagy a gáz nő vagy és az hogy mindennap csokit veszel neki az egyszerűen gáz
2021. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!