Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a példaképetek,és miért?

Ki a példaképetek,és miért?

Figyelt kérdés
Nekem apám,mert mindig mellettem áll,segít nekem.Aztán az általános iskolai testnevelés tanárom,mert nagy tapasztalata volt az életről,és sokat tanultam tőle.Aztán,akit nem ismerek,azok közül Andrew Tate,mert szintén nagy tapasztalata van,és sokat lehet tőle tanulni

2022. dec. 28. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Mivel nincs tökéletes ember, akinek mindenben igaza van és minden téren sikeres, ezért a példaképezést én értelmetlennek tartom.


Nikola Tesla egy utolérhetetlen zseni, aki intellektuálisan lehet inspiráló, de személyes kapcsolatok és alapvető önérvényesítés, öngondoskodás terén már nem példakép, hiszen nyomorban és magányosan halt meg.


Vagy ott van Lovecraft, aki zseniális író, de a nőkről és a különféle etnikumokról alkotott elképzelései finoman szólva is kerülendők.

2022. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

Gyurcsány Ferenc.

Igazi hazafi, a demokratikus Magyarország utolsó mentsvára. A semmiből, hatalmas ellenszélben felépítette a legnagyobb ellenzéki pártot, mely végül elsöpri a fidesz diktatúrát.

2022. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
#2 Hu ezt nagyon adom. Éljen a Gyúccsány! Éljen a Feri!
2022. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

David Attenborough. Hihetetlen életút van mögötte amit teljesen egészében a környezetünknek és annak megismerésének szentelt. A saját szemével látta fajok kihalását, őserdő kiírtását és a romboló emberi tevékenység minden következményét, és mégis, közel 100 évesen, minden tapasztalatával hiszi, hogy tudunk változtatni és a mai napig folytat edukációs tevékenységet.

Nekem ő a nagybetűs PÉLDAKÉP.

2022. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Pénztáros Lőrinc.


Megmutatta milyen fontosak a kapcsolatok. Megmutatta hogy becsületes gázszerelő munkával is lehetsz az ország (harmadik) leggazdagabb embere. És megmutatta hogy a külső nem minden mert puszta kisugárzással is be lehet cserkészni olyan sunákat mint Várkonyi Andi.

2022. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
A kedvesem, mert lelkileg nagyon erős és soha nem adja fel a dolgokat.
2022. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Tiborcz István. Jól helyezkedett és 30 éves korára több pénze volt, mint amennyi nekem valaha lesz és még az unokái is jómódban fognak élni.
2022. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Tud olyan is válaszolni, aki nem politikai troll? -.-
2022. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
#8 a Chadezős troll megfelelő lesz?
2022. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A filmbeli Dr. Cox a stílusa miatt, illetve Elon Musk a kitartása végett.
2022. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!