Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a férfi példaképetek?

Ki a férfi példaképetek?

Figyelt kérdés
A nőket kérdezem most, számukra ki és miért férfi? Csak ismeretségi körből mondjatok személyeket, max a magyar közéletből, ha tényleg ismered.

2018. nov. 1. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha az ismerettségi körömből mondok akkor te honnan tudod fogod tudni kiről van szó? Amúgy Tibinek hívják. De a kérdésednek semmi értelme..
2018. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Egy ismerősöm, egy évvel időssebb mint én. Okos,művelt,intelligens céltudatos.
2018. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ismerem Tibit.

Olyan választ vátam, hogy: apa, báty, nagybácsi, unokatesó stb. Nem pedig a szokásos: Ronaldo, mest istenpasi....

2018. nov. 1. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt írtad ismerettségi kör. Ő is bele tartozik. Azt se tudod mit akarsz :D
2018. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem, férfi példaképe inkább csak egy férfinak lehet. A nők nem a példaképet, hanem a lehetséges partnert látják a nekik tetsző férfiben. A példakép nagyjából azt jelenti, hogy olyan akar lenni, mint ő. Nem hiszem, hogy egy Arnold Schwarzeneggert imádó nő olyan akarna lenni, mint ő... :)
2018. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De csak van olyan, akire azt mondjátok, hogy Férfi. Na de mit tud ő, amit a többi nem?
2018. nov. 1. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszolót megcáfolnám.

Én nő vagyok és az én egyik férfi példaképem Ross Tran (Rossdraw), aki illusztrátor. Imádom a munkáit és az én rajzstílusomat is szeretném az ő szintjére fejleszteni.

2018. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagyon példaképeim, maximum olyan emberek, akikre felnézek, és ebben az esetben sem úgy, hogy "na ez aztán micsoda FÉRFI" hanem inkább "ő egy jó ember" szóval ez nemtől független; férfiban és nőben is ugyanazokat a tulajdonságokra nézek fel.


Volt egy férfi ismerősöm, akit sokáig tiszteltem, mindig figyelmes volt, kedves, magabiztos, és az a fajta ember, aki ha valami probléma van, akkor nem vár arra, hogy valaki más megoldja, hanem maga megy, és cselekszik. Aztán egyszer ez a férfi elkezdett azon viccelődni, hogy milyen szerencsés, hogy a 13 éves fia belépett a kamaszkorba, mert mostantól haza fogja hozni a kamasz lányokat, szóval lesz min legeltetni a szemét (a fiának most van egy 11 éves általános iskolás barátnője) vagy valami ilyesmi.

Ez számomra durván kiabrandito volt (még ha csak vicc is, ki viccel ilyenekkel?) szóval a piedesztáról lekerült, de lényeg a lényeg, a fent említett tulajdonságokra tudok felnézni.

2018. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!