Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hát sose fogok már rajta túl...

Hát sose fogok már rajta túl lépni?

Figyelt kérdés
5 éve már.. azaz ÖT ÉVE hogy az egykori barátnőmmel szakitottunk...és én azóta is szeretem.. hiányzik. odavagyok érte... minden egyes nap várok és várok hátha vissza jön... igy telnek el napok, hetek, hónapok.. és évek... 3 évig voltunk együtt anno.. de beleszeretett másba.. az az új fiú megváltoztatta.. a lány épp most szakitott vele karácsonykor... de ha rá írok rögtön tilt.... nem tudom mit csináljak. a remény hal meg utoljára... :/ régebb voltam mindenkinél (pszichológus stb)... nem lett jobb.. jelenleg csak alszok és alszok... mert ha ébren vagyok csak ő jár a fejemben :/ 24F

2022. dec. 29. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy normális pszichológust, magadtól nem fog menni.
2022. dec. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A.ig nem tortenik veled semmi az életben 20 év mulva is olyan lesz mintha ma szakitottatok volna
2022. dec. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*ha nem történik
2022. dec. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Pedig tudomásul kéne venned, hogy annak a kapcsolatnak vége. Elmennek a fiatal éveid azzal, hogy olyan után vágyakozol akinek nem kellesz.
2022. dec. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hasonló cipellőbe járok 4 éve körülbelül, van hogy heti 4x álmodok vele,és álmomban minden olyan szép, meg hát az idő is szépíti az emlékekrt,amíg nem határozod el magadban hogy már nincs többé nem fog menni a felejtés, én is ezen vagyok.
2023. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Velem 7 eve szakitott az exem es a mai napig nem ismertem meg senkit, akibe bele tudtam volna szeretni… az elso par ev nekem is nagyon kinkeserves volt es ugyan mar semmi bajom nincsen, ha neha osszefutunk veletlen a varosban, olyan erzesem van, mintha arra a pillanatra eveket is megerte volna varni…


Tudom, hogy ez nagyon nem oke, de egyszeruen ez van. Nem tudok ezzel mit kezdeni. Ettol fuggetlenul probalkozom, keresek mast, hatha megszeretek valakit (vagy legalabb kivalt belolem valamit…) javaslom Te is tegy igy, mert szar lesz 30+ evesen rajonni, hogy a fel eleted boldogtalanul elted le es semmi sem tortent veled. Kitartas!

2023. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!