Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 20 éves férfi magázhat...

Egy 20 éves férfi magázhat egy 25 éves nőt?

Figyelt kérdés

Elfogadott lenne a magázás?

Bizonyos okok miatt fura lenne a tegeződés.



2022. dec. 29. 10:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
44%

Ha a nő magasabb beosztásban/pozícióban van, vagy magasabb társadalmi helyzetben, akkor igen. Szintén igen, ha a fiú dolgozik, a nő vendég/ügyfél ott.


De alapban a férfi magázza a nőt, amíg az nem kéri/engedi meg a tegeződést.


Mondjuk nem értem, hogy ezt miért kérded, hiszen ezt alapban kéne megtanulnod a szüleidtől, tanáraidtól, kiképzőidtől.

2022. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
28 vagyok, utálom ha magáznak, nem középkorban vagyunk.
2022. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért nem kell olyan karót nyelt boomernek lenni, mint mondjuk a 11-es. Ahogy korábban írták, elvileg magázhatod, de néhány esetet kivéve ki fognak röhögni. Ja egyébként életemben nem tapasztaltam olyat, hogy egy nő felajánlotta volna tegeződést, ha tegeződni akart, egyszerűen tegeződött, és kész.

Én 30-as férfi vagyok, kevesebbnek nézek ki. Most ha végiggondolom, hogy mi történt volna, ha minden fiatal nőt magázok, kb. 5 helyen röhögtek volna ki a közelmúltban, kezdve bolttól a fogorvosi rendelőig, ahol az asszisztensek tegeztek.

Az a tapasztalatom, hogy inkább frusztrált, alacsonyabb végzettségű akarnak a magázódással tiszteletet kikényszeríteni, lásd: néhány 25 éves aldis pénztáros. 40 évesekkel simán tegeződöm, de néhány 20-25 éves kikéri magának :) Vicces.

2023. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!