Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a 20 éves korosztályt nem...

Ha a 20 éves korosztályt nem érdekli a monogámia,átmennek 100 emberen mire le akarnak szépen telepedni eggyel,mire számítanak?

Figyelt kérdés

Tehát van akit csak azért szeretnek aki.

Nők,háziállatok,gyerekek.

Van akinek idő kell,míg megdolgozik azért hogy szerethető legyen.

És most egy olyan ember akarja neki mondani,hogy monogámia,akit több mint 10 évig nem érdekelt a monogámia.

Csak a buli,pia,szórakozóhelyen táncikálás.


2023. jan. 1. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Nekifutnál még egyszer a kérdésfeltevésnek?


Gazdag családokról van szó? Akiknek jól menő családi vállalkozása lehet? Esetleg több diplomás családfa leszármazottja?


Gondolom, Te is érzed Kérdező, hogy túlzott általánosítások homályosítják el mondanivalód lényegét!

2023. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

#1 ne fusson neki, ugyis csak egy incel hozonges lesz belole meg onsajnaltatas. Regi motoros ez a retardalt, minden kerdese a leheto legszelsosegesebb modon,

a szepseg (illetve annak hianya) miatti elutasitasra, az embergyuloletenek 'igazolasara' szolgal csak.

2023. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

A kérdés az, ami sok férban is felmerül: amelyik nő azt állítja, hogy huszonévesen kiélte magát, több tucat pasi, harmas szex, kavarás egyszerre több pasival, egyéjszakások, megcsalások, stb...mennyire hihető az, amikor azt mondja, hogy megváltozott, és mostantól monogámia és család?

Van az a mondás, hogy ku.rvából lesz a legjobb feleség, de szerintem ez baromság.

Ide jobban illik az, hogy a vér nem válik vízzé.

2023. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Arra, hogy sikerül nekik. És általában sikerül, veled ellentétben.


Nem értem, hogy hogy jön a monogámia ahhoz, hogy szinglin ki mit csinál. Ha a hűség mellett döntök, hűséges vagyok, ha nem, akkor meg nem. Nem olyan nehéz.

2023. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Rossz érzés, hogy más választhat a monogámia és a kavarás között, neked meg egyik sem adatik meg? Gondolom mivel agyilag el vagy cseszve, senki nem akar szóba állni veled, az pedig frusztrál, hogy más képes jól érezni magát évekig, utána pedig boldog kapcsoaltba lenni.
2023. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

"képes jól érezni magát évekig, utána pedig boldog kapcsoaltba lenni."


Tehát ha fiatalon van kapcsolata, akkor nem érzi jól magát, csak ha mindig mással dughat?

Boldog kapcsolatban meg csak akkor 30 felett lehet lenni, (amikor már nem olyan kapós) vagy mi?

2023. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

He?


Én mindig monogám voltam, de bizony voltak olyan korszakaim, amikor nem akartam kapcsolatot. Igen lefeküdtem több emberrel is, húha. Aztán meg eljutottam oda, hogy mostmár készen állok egy komoly kapcsolatra. Amíg eljött, addig randiztattam sokat, különben hogy ismerhettem volna meg a páromat? Ő a tizedik ember, akivel szexeltem, ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok képes a monogámiára. Sőt, biztos nem fogom megcsalni meg amiatt szakítani, mert még szexelni akarok másokkal.


Az ember komplex lény, nem úgy van az, hogy valaki egész életében komoly kapcsolatra vágyik, vagy egész életében csak kalandra.

2023. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként ez a k.urvából lesz a legjobb feleség annyit jelent, hogy aki sokáig volt szingli, sokat bulizott, sokat flörtölt, volt egy két egyéjszakás kalandja, meg komoly kapcsolatai is, amiből tanult, akkor ő nagy valószínűséggel nem fog azon gondolkozni házasként, hogy jaj vajon milyen lehet mással, jaj még nem éltem eleget, jaj de szexi az a munkatársam, dugni akarok vele, mert még nem szexeltem elég férfival. Nincsenek ilyenek, mert huszonévesen ezeket megtette büntetlenül (mert nem volt barátja), már nem erre vágyik, hanem jobban megbecsüli a férjét, megérett a biztonságra.
2023. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem értem a kérdést!

Hogy jön a monogámia megítéléséhez a "buli,pia,szórakozóhelyen táncikálás"?

Minden kapcsolatomban monogám voltam, de szerettem bulizni, annak minden velejárójával.

Azt sem értem, hogy egy kívülálló milyen alapon dönti el, hogy a kapcsolatom monogám vagy sem?

Ha meg nincs kapcsolatom, akkor úgy élem az életem ahogy akarom. Ide főleg nem passzol a "monogámia" emlegetése.

2023. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Annyi a megfejtése ennek a zagyva kérdésnek, hogy a Kérdező nincs tisztában a "monogámia" szó és fogalom jelentésével.

Amit keresett, az az "aszkézis", röviden önmegtartóztató életmód, de ki a fene akar így élni fiatalon, az út-és párkeresés idején, ráadásul természetellenesen.

2023. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!