Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik reklámot utáljátok...

Melyik reklámot utáljátok legjobban?

Figyelt kérdés
Mit éreztek, amikor meglátjátok valahol?

2023. jan. 1. 14:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Én ezeket a wc-seket. Budin ül, stb, betét, prosztata, stb, ez az tök megalázó mindkét nemnek. Youtube-on még a gagyi játék reklámokat.
2023. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Rossmann, Béres csepp és Alza.

A kentaur-fazon engem sem bíztat vásárlásra és szerintem sem illik egy drogériához. A másik kettő pedig szimplán csak idegesítő számomra.

Meg közben eszembe jutott az a Schauma reklám, amiben Szabó Máté (szinkron)színész énekel. Kifejezetten gyermeteg volt😅

2023. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem nézek egy ideje tv-t, szóval nincs fogalmam róla, hogy milyen reklámok mennek éppen, de régen nagyon idegesített a Robituszin reklám.
2023. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbbet utálom, amiket írtatok, de ami most kiverte a biztosítékot, az a Béres cseppes reklám, amiben a nő szedi a cseppet, a férfi nem, a férfi beteg lesz, így a nő szereli össze a széket, de xarul. Ezt minden nő nevében kikérem magamnak, sztereotip és diszkriminatív. Nálam szinte csak ikeás bútorok vannak, két gardrób kivételével mindet én szereltem össze egyedül, fúrtam a falhoz. Kilazult konnektort csavarozok vissza, redőnyt javítok, ha kell. 50es, humán végzettségű nő vagyok.
2023. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
#6 Nem nézek tévét így még nem láttam ezeket a csodákat, de most végig szenvedtem magam rajtuk. Jó ideje nem volt részem ilyen mértékű szekunder szégyenérzetben, a melegítős pasi hangjától pedig dobhártya károsodásom lett :') Ki az isten hagyta ezeket jóvá???
2023. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%

A mostani nagy kedvencem, nem tudom pontosan mi ez, de valami rohadt irritáló és fülsüketítő hangon mondja benne valami mesefigura hogy "What is this place, what i found? What is this?" alig várom mindig, hogy továbbnyomhassam.

Az ilyen ruhákat reklámozó xarokat is utálom, ahol beképzelt hangon mond valamit angolul valami deszka testű picsa valami függönybe belegabalyodva....több ilyen is van.🤷‍♂️

Jaa meg mostanában találtam rá a" szakiellenőr" YouTube csatornára, nem is ez a lényeg, hanem hogy az ő videói előtt látom többnyire, hogy egy csávó, aki vigyorog, meg ordít mint valami idióta, valami ilyesmiket mond mindig "Gondolkoztál már azon, hogy mi a legjobb befektetés, akkor most elárulom..." és általában ilyenkor lehet továbbnyomni.

2023. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Az a melegítős nem Istenes Bence?
2023. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Schaumaaaa IÁIÁJÓ
2023. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Metionin ***** válasza:
82%
Tévét nem nézek de a youtube mindig a kedvenc black metal számaim előtt dobja fel azt a betétes reklámot :D amikor a menstruációt nem érdekli a te napi programod, a betétedet viszont igen! :D
2023. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

A buszsofőrös Telekom reklám zavart mert nem értettem. Azt hittem legalább meghívja magukhoz karácsonyi vacsorára azt a Gittát a csávó, de csak annyit kérdez tőle telefonon, hogy amúgy hogy vagy. Ez aztán a nagy gesztus meg egymásra figyelés. És elvileg ez egy csomó embernek tetszett, meg meghatónak találták. Szerintem tök szomorú reklám lett.

A másik is valami karácsonyi, azt sem tudom mit reklámoz, de nagyon gagyi magyar zene megy alatta, és egy kisfiú odaadja a plüss nyulát a magányos anyjának karácsonyra. Ezt sem értem igazából, hogy miért van egyedül az a nő, meg miért jó ajándék a plüss nyúl. De ebben az a kappan hangú férfi ének zavar igazán.

2023. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!