Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik reklámot utáljátok...

Melyik reklámot utáljátok legjobban?

Figyelt kérdés
Mit éreztek, amikor meglátjátok valahol?

2023. jan. 1. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

alza

Aki azt a figurát meg a hangját kitalálta azt büntetném azzal hogy hallgassa reggeltől estig.

2023. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt, amelyik éppen megszakítja a folyamatban nézett youtube videót...
2023. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
#1 vagyok, azt viszont el kell ismerni, hogy sikeres volt. Mert a reklámok közül egyből beugrott ez a név.
2023. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Alza és a Paula boci. De egyébként ez a Matyis reklám is a sírba tesz..
2023. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Én a Rossmann reklámoktól kapok hányingert. A drabális kentauros pasas egyáltalán nem illik egy drogériához, a suhogós melegítős, fukszos tahó meg nem inspirál vásárlásra, mivel az ilyenekkel nyilván nem azonos az igényvilágunk. Nem tudom a s.ggfej aki ezeket nagy pénzért kitalálja kinél fekszik jól, de iszonyatosak.

Viszont a DM karácsonyi reklámja nagyon tetszik.

[link]

2023. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

5-ös vagyok és ezekről beszélek:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Rc1ihQCfuFc

2023. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Mindegyik, amelyik pofátlanul látványosan az érzelmeimet felhasználva próbál manipulálni, hogy szeretettel, törődéssel és hasonló értékekkel társítsam a céget, és ezért náluk vásároljak. Pl a mostani buszos/tanáros Telekom reklám.
2023. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
évek óta nem láttam reklámot, youtube prémiumom van xd
2023. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Az összeset, - egytől egyig!

Minden reklám hazudik vagy a célközönség előtt maszatolja el a számára kedvezőtlen részleteket!

Erőszakosak! Gusztustalanok!

És nem fogok semmit annak hatására megvásárolni, hogy naponta 50000-szer tolják erővel a képembe!

Meg vannak az eszközeim arra, hogy ne kelljen naphosszat hallgatnom, bámulnom ezt a szemétfolyamot, - élek is a lehetőségeimmel, ahol csak módomban áll!

2023. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
A Neogranormon reklámot,nem szeretem látni a kisebesedett bőröket benne,és a zenéje olyan elvont vagy nem is tudom,depis,nem tetszik.
2023. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!