Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami hír,hogy mi történt...

Van valami hír,hogy mi történt azzal a (elvileg veszprém megyei)sráccal aki szilveszterkor Miskolcon egy avasi lépcsőház 5. emeletéről leugrott?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom talált rá, ő értesítette a mentőket, akik éjfél előtt bevitték.

Sokan voltunk a fiú teste előtt, nagyon vérzett, elvileg élet és halál között volt.

Sajnos egy cikk se hozta le, de érdekel mivan a sráccal. Van valakinek bármi infója?

Több szemtanú szerint öngyilkos volt



2023. jan. 3. 01:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
Hol írogatott a srác? 5ös?
2023. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

5! Nem tudom, hogy ő volt-e. A csattanás kb 23:50 körül lehetett, a mentők konkrétan 5 perc alatt kijőttek szirénázva, akik szinte azonnal ágyra tették de azt a folyamatot nem mertem végignézni, asszem rendőrök is kijöttek de addigra elmentünk.

Koccintani mentünk, az öcsém kicsit előre ment,ő sem látta az esetet, csak a hangot és a hanyatt fekvő testet.

2023. jan. 3. 23:17
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

#12: Persze,én sem vagyok benne teljesen biztos, hogy ő volt. Viszont azóta sem reagált nekem, semmire. :(

De kísértetiesen hasonlítanak dolgok. A nevét én sem tudom.

2023. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen esetek miatt kell komolyan venni, ha valaki öngyilkosságra való hajlamot mutat, vagy súlyos depressziós. Gyakran csak legyintenek rá, vagy még ki is oktatják az illetőt, aztán megtörténik a baj.

Bízom benne, hogy felépül, és teljes életet élhet.

2023. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!