Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok így lenni? (angol...

Szoktatok így lenni? (angol szöveg alább)

Figyelt kérdés

Ezt az instagramon olvastam:

“you ever thought about

how many people think

about you? imagine,

someone out of the blue,

thinking of your face,

something happens; they

remember you, your

favorite song, how you

dress, the way you talk,

the look in your eyes

when you are happy.

people remember that

about you, even if you

haven’t seen each other

in years. everythin in life

is a reminder of a person,

a place, a moment. you

may think you’re

forgotten but you aren’t. “


Nektek is szoktak csak úgy eszetekbe jutni emberek, akikkel esetleg nem tartjátok a kapcsolatot vagy csak futólag láttátok egyszer? Nekem szoktam, kíváncsi vagyok, hogy más is van-e így.



2023. jan. 3. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
nem beszélek inglishül
2023. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt nem értem ember, most jöttem ki a templomból...
2023. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam így lenni.
2023. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha random helyzetekbe beugrik 1-2 emberről emlékem. Pl általános suliban volt egy évfolyamtársam, aki csak pár hónapig lakott a városban és utána elköltözött az ország másik felére. Nagyon jó barátok voltunk, még miután elköltözött is felhívtuk párszor egymást - még ez a net világa előtt volt és így hamar elsodródtunk.

Mikor eszembe jutnak ilyen ismerősök, megkeresem pl facebookon, instán és megnézem, hogy hogy vannak, tettek e ki valamit magukról...

Általában a semmiből ugrik be, mikor már tényleg teljesen elfelejtkeztem róluk, hogy: hmm, hogy van vajon xy?

2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azokról nem juthatnak eszedbe ilyenek, akiket csak futólag ismersz, mert a fentiekhez szerintem pont jól kell ismerned az illetőt.

Honnan tudnád egyébként, hogy pl mi a kedvenc dala, mi teszi boldoggá? Ezek amolyan bensőséges dolgok. Ha már nem is tartasz valakivel rendszeres kapcsolatot, de korábban jól kellett, hogy ismerd.

2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szöveg eleje azt írja, hogy “imagine, someone out of the blue thinking of your face”. Ehhez nem hiszem, hogy bármiféle bennsőséges viszony kell, hogy legyen.
2023. jan. 3. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is eszembe szoktak jutni a régi ismerőseim. Akár olyan személyek is, akikkel nem voltam szoros kapcsolatban.
2023. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.
2023. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megesik ez. Néha csak véletlenszerűen beugrik, hogy "vajon mi lehet vele?", de arra is akad példa, hogy közelebbi volt barátnőm kedvenc dalának hallatán gondolok rá, vagy látok olyan ruhadarabot, ami biztosan tetszene neki.
2023. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!