Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik szenteste, szilveszter...

Akik szenteste, szilveszter este vagy újév kora reggel kérdést írnak ki vagy válaszolnak itt, nem furcsa nagyon?

Figyelt kérdés

Különböző témákban (akár pénzügy, akár elektronikai eszközök, stb...) is láttam már, hogy kérdés kiírásának vagy válasz időpontja:

dec. 24. este, dec. 25. dél körül, dec. 31. este, éjjel, jan. 1. reggel.


De még csak nem is ilyen lelkizős, magányos vagyok típusú témák.


Ezek az emberek vajon miért vannak itt egy ilyen oldalon ilyenkor?

Nem nagyon furcsa?



2023. jan. 4. 10:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira furcsa a netre írogatni, mint ledögleni a tv elé ezeken a napokon. (nem az)
2023. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked furcsa, szenteste is tele vannak a fórumok, csetek, mindenféle platformok miután kiangyalkázta magát a legtöbb ember. Hacsak nincsenek többnapos vendégek vagy kisgyerekek, mit is csinálnának több napig összezárva.
2023. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Metionin ***** válasza:
34%
Egyrészt nem mindenki ünnepel, másrészt aki igen, az sem 0-24. Simán feljöhet ide amíg pl. utazik egyik rokontól a másikhoz vagy amíg várja, hogy kisüljön az ünnepi kaja.
2023. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom te burokban, nagy szociális hálóban nevelkedtél. Az emberek közül sokan magányosak, nincsenek barátaik, rokonok vagy csak 1-2. Nekik az ünnep max. egy vacsora vagy az sem.
2023. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa. Sok embert nem érdekelnek az ünnepek.
2023. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%

Én az ünnepek alatt pl másik idozonaban voltam, ott perpill délelőtt van. De ha itt írok valamit, itteni idő szerint kerül ki.

Nagyon sokan használják ezt az oldalt külföldről, szóval simán el tudom képzelni, hogy nem szilveszter éjjel írogattak ide sokan, csak úgy tűnik.

Meg mondjuk nekem az se elképzelhetetlen, hogy pláne egy szilveszter van, akinek semmit nem jelent. Én is úgy vagyok vele, hogy ha van valami jó program, akkor oké, de ha nincs, akkor sincs semmi. A karácsony se mindenhol akkora szám, vannak családok, ahol fél óra alatt lezavarják a szentestét.

A dec 25 dél meg aztán pláne nem furcsa, akinek nincs nagy családja, az olyankor már általában nem csinál semmit.

2023. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Mo.-n sok a magányos magányban-, és a társas magányban élők száma, tehát nem fura.
2023. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Fiúk, lányok, no offense!

Nyilván az én véleményem sem tökéletes.

Az totál igaz, hogy ünnepek során is csinál mást is meg online van. Én is voltam whatsappon, stb... Csak, hogy ilyen anonim oldalra jön fel és olyan komoly témákban kérdez amivel az ember nem ilyenkor szokott foglalkozni, én erre írtam.


Valaki írta, hogy van aki dolgozik. Az is más ügy.

Illetve, hogy ilyenkor is tele vannak fórumok, csetek, stb. Lehetséges, hogy így volt régen is, ma is, csak én nem tudtam.

2023. jan. 5. 09:22
 19/22 A kérdező kommentje:

Aki szerint pedig problémát csinálok belőle. Miért csinálnék? Mintha inkább te próbálnál támadni valamiért. Ok nélkül.

Egyébként ha 10 átlag embert megkérdeznél a köreidben vagy akár az utcán (oké, ez feltételezés) 9 szerint bizonyára szokatlan lenne, hogy valaki szilveszterkor, karácsonykor itt van.


Aki meg ezt írta:

"Gondolom te burokban, nagy szociális hálóban nevelkedtél. "

Most vagy burok vagy nagy szociális háló. Nem élek burokban, éppen emberek között.



Nem akartam megsérteni senkit! Köszi a válaszokat, leszámítva a támadót. Viszlát!

2023. jan. 5. 09:26
 20/22 anonim ***** válasza:
28%

14-es vagyok, nem támadólag írtam. A burok azt jelenti, hogy csak hasonszőrűek vettek körül, - amelynek okán egyáltalán felmerült benned ez a kérdés - amihez hozzájön még a kiterjedt szociális háló - segítőkész, szerető rokonok, barátok, még akár munkatársak is.

Az ilyen ismerőseim nem szokták érteni, hogy nálam a rokonlátogatás hogy lehet egy évi 2 órás program. :D

2023. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!