Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar embereknek honnan...

A magyar embereknek honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Nem kamu kérdés, komolyan gondolom. Valahogy azt veszem észre hogy bárhova megyek, mindenki tele van pénzzel. Nem is ismerek olyat aki 25-30 éves korosztályban szüleinél lakik, mindegyiknek saját lakás, 2 kocsi, 2 gyerek, márkás ruhák, iPhone, külföldi nyaralás minden évben, szinte azt se tudják hova tegyék a pénzt.
2023. jan. 4. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom. Magyar vagyok, de csóró.
2023. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha Csatárkán laksz, akkor biztos többször találkozol ilyesmivel, míg ha mondjuk Lyukóbányán, akkor meg nem.
2023. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szülőktől kapott segítség, csok, céges kocsi, állami eü, állami oktatás, turis márkás ruhák, utolsó pénzen is összekapart rongyrázás

Akinek meg tényleg sok van, az vállalkozó, jól kereső alkalmazott többnyire.

2023. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősi köreolimben egy pár van, akinek 2 autója van, de ottaz egyik autó céges. És 1 gyerekük van. Iphone nincs. Az összes többi ismerősömnek 1 autója van, vagy nincs autója. Es nem járnak minden évben kúlföldre. Rossz körökben forgok....
2023. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki keres minimálbért. Van, akinek jó szakmája van, amit megfizetnek. 5-6ezres fizuk is vannak.
2023. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tessék itt vagyok én, lassan 30 évesen szüleimnél lakok, nincs kocsim, ingatlanom stb...
2023. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valószínűleg mert "mazsolázgatsz".


Azokat a példákat helyezed előtérbe, ami a te elméletedet bizonyítják, mondván mindenkinek sok pénze van, és azt a rengeteg embert, akinek nincs, figyelmen kívül hagyod.

2023. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt is látod hogy közben ezekre mennyi hitelt fizetnek?
2023. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nem bárhova mész, hanem egy nagyváros j környékére mész. Meglepő módon a drágább környékeken több a jómódú ember:D

De menj csak ki Aggtelekre vagy bármelyik kis zsákfaluba..

2023. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A magyar médián nettó kereset 270 ezer forint, ami nem valami sok. A lakosság fele ennyit, vagy ennél kevesebbet keres.
2023. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!