Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar embereknek honnan...

A magyar embereknek honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Nem kamu kérdés, komolyan gondolom. Valahogy azt veszem észre hogy bárhova megyek, mindenki tele van pénzzel. Nem is ismerek olyat aki 25-30 éves korosztályban szüleinél lakik, mindegyiknek saját lakás, 2 kocsi, 2 gyerek, márkás ruhák, iPhone, külföldi nyaralás minden évben, szinte azt se tudják hova tegyék a pénzt.
2023. jan. 4. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
Talán dolgoznak? Nem biorobot munkakörben?
2023. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
100%
Hitelekből is lehet látszatot teremteni.
2023. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Rejtett tartalékokból, feketemunkából, rendes tartalékokból, van, aki normális pénzkezelési gyakorlattal rendelkezik; hitelből; kölcsönből, amit az ismerősök adnak neki.

Én is azt látom, hogy (még) van pénz... Azonban vannak, akiket nem feltétlen látunk, de értesülünk róla, hogy vannak, de szegénységben vannak pl.: egy viskóban tengetve az életüket.

2023. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én a seggembol húzom ki
2023. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó körülmények, hitel (ez is egy opció), támogatások.
2023. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
IPhone-t bárki tud ki hozni részletre, két autóból az egyik lehet céges, házat lehet hogy a szülők vették de az is lehet hogy örökölte, vagy csak szimplán vállalkozó vagy pedig olyan végzettsége van amivel jól keres. Vagy még van az a verzió hogy külföldön dolgozik, vagy illegális dolgokkal üzletel. Nem mindenki az aminek mutatja magát. Nekem pl van iPhone, iPad meg minden, de részletre van. Márkás ruháim, cipőim is vannak de egyiket se a zsebemből vágtam ki hanem össze gyűjtöttem rá a pénzt. Van két házrészem is de egyikbe sincs egy forintom se, mindegyiket örököltem. Nem azzal kell foglalkozni ki mennyit keres hanem azzal kell foglalkozni hogy neked is jobb legyen
2023. jan. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!