Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenkinek vannak nehézségek...

Mindenkinek vannak nehézségek az életében?

Figyelt kérdés
Neked mi jelenleg?

2023. jan. 4. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Felmondani a munkahelyen és passzív jövedelmet kialakítani, persze nem arról van szó hogy nem dolgozok csak jön a pénz van egy kockázata a dolognak.
2023. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán. Vagyis van egy akadály előttem, de valószínűleg nem érdekel az, ami utána van. Még nem döntöttem el. Kihívások vannak (szakdoga, diplomázás, új munkahely, erasmus félév stb), de egyiket sem mondanám nehézségnek.
2023. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok munkahelyet váltani, és kiállni önmagamért.
2023. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 10 évben elvesztettem a látásom 80-90%-át. Viszonylag kaka.

Mondjuk még így se cserélnék kb egy ismerősömmel sem.

2023. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Katasztrofálisan rosszul alszom egy ideje 🫤
2023. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nincsenek.
2023. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek vannak, csak máshogy éljük meg őket érzelmi világunk, tapasztalataink miatt, illetve ezek a nehézségek más és más méretűek is. Körülöttem vannak olyan emberek, akik azonnal mesélnek róluk, vannak olyanok, akik csak miután az adott dolognak vége van már, illetve olyan is, aki magában tartja az egészet, vagy a nagyját. Nekem pl. a hangulatomtól függ, éppen hogy járok el😅


Jelenleg a mentális egészségem, vagy annak hiánya. Odafigyelek magamra, de most csak annyira futja, hogy ne legyen rosszabb :/

2023. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Olyan nincs, hogy valakinek semmi nehézsége ne lenne, maximum nem olyan nagy dolog, hogy arról említést tegyen
2023. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül önbizalomhiányos vagyok, nemrég lett egy barátnőm de nehezen kezelem a párkapcsolati nézeteltéréseket
2023. jan. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szopok az egyetemen és több nővel basztam el az esélyemet komoly kapcsolatra mint ahány éves vagyok.
2023. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!