Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja?

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Többször vettem észre hogy társaságba soha nem teszi a férfi a zsebébe a kezét, de mikor csak én vagyok megvő, mindig a zsebébe rakja a kezét és kotorászik benne. Miért? Ez már nem 1x megtörtént. Valaki értelmes választ adhatnak.

2023. jan. 4. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi??


Értelmesen le tudod írni?

2023. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Leírtam értelmesen. Nem tudom melyik része nem világos
2023. jan. 4. 23:32
 3/15 A kérdező kommentje:
Többször vettem észre hogy a férfi a társaságba soha nem teszi a zsebébe a kezét, de amikor csak én vagyok meg ő, mindig a zsebébe rakja a kezét és kotorászik a zsebébe és a földet bámulja. Miért? Ez már nem 1x megtörtént. Ennél jobban nem tudom leírni.
2023. jan. 4. 23:34
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
A zsebében van az okostelefonja. Próbálja tompítani a rezgést, amikor a szeretője keresi. Miközben veled beszélget, lehajtja a fejét mert nagyon szégyelli magát.
2023. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Milyen "a" férfi? Általánossagban, vagy egy konkrét valaki? Te ki vagy? No vagy férfi?


Miert kotoraszik a zsebében és nézi a földet? Mit szeretnél hallani? Hogy zavarban vagy, vagy halálosan szerelmes?


Szerintem nem jelent semmit.

2023. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Zsebhokizik... Keresi az öngyújtójat, szűz, stb.
2023. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincsen a zsebébe semmi se, mert a telefonját meg az öngyijtoját és mindenét öv táskába rakja. Mi az a zsebhoki?
2023. jan. 4. 23:50
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ovtaskas pasi?? Hasitasi?? Na neee.. Ez mindent elmond 😀😀
2023. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A zsebhoki az, amikor zsebre vágja a kezét is úgy elégíti ki magát.
2023. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert unja veled a társaságodat, unalmas egyhangú vagy neki és azzal vezeti le a kinos feszültségét hogy kotorászik a zsebében és nem akar megbántani.
2023. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!